Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk vagy a lányok büdösebbek?

Fiúk vagy a lányok büdösebbek?

Figyelt kérdés
Adott egy lány és egy fiú ápolt igényes mindkettő de egy kiránduláson egy hétig nem tisztálkodnak nincs semmi pipere holmi. Melyik lesz elviselhetetlenebb?

máj. 20. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét után szerintem nem lehet érezni különbséget, mindkettő borzasztó lesz. Egy nap után még esetleg, például ha a fiú vitte a cuccokat, jobban megizzadt, stb.
máj. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Oké.Kirándulnak a természetben.De mi akadálya van annak,hogy mondjuk egy tóba beleugorjanak;esetleg egy forrás vízével leöblítsék magukat?
máj. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
A lánynak nagy eséllyel pállott punciszaga lesze, a fiúnak meg farokszaga. Plusz izzadtság, verejték és seggszag kombó. Szerintem amúgy a fiúk jobban izzadnak, a hormonjaik miatt.. Az igazi kanszag az pusztító...
máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%
Állott segg/f.sz/p.na szag különleges elegye lesz. Szerintem a punci lesz rosszabb, mert bonyolultabba konstrukció mint a farok és nehezebb is tisztán tartani. Ráadásul a fertőzésre is hajlamosabb.
máj. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
44%
Nem teljesen mindegy??
máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem!
máj. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%
Most eszembe jutott a Ne fürgyé le című.. videó. Szeretem, ha büdös a p!n@.. 🙉🙉🙉
máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Hatalmas különbség szerintem nem lenne. De a #4-es által leírt okokból én is arra szavaznék.
máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%
A csajok talpa, lábujjai közti rész büdi általában.
máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Tinédzser srácok. Felemelik a karjukat villamoson kapaszkodni, kész vegyi fegyver.
máj. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!