Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki nyer a lottón , az hogyan...

Aki nyer a lottón , az hogyan dolgozza fel ?

Figyelt kérdés
Ha valaki nyer egy nagyobb összeget a jackpoton akár, és jó esetben fenn tudja tartani a pénzt , az utána hogyan marad/lesz boldog a jövőben ? A tudat, hogy semmiért nem kell megdolgozni többet például . Nagy pénz esetén nem szűnnek meg a célok az ember életében ?

máj. 19. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Vannak akik továbbra is dolgoznak.
máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szun e ek meg a celok, sot vegre nem kene minkara pazarol i egy csomo idot,hanem foglalkozhatnek azzal, ami tenyleg fontos es szivesen csinalom (viszont nem joz penzt). Eleg erett szemelyisegnek tartom magam ahhoz, hogy ne szaladjon el velem a lo a koltekezesben, meg nem is erdekel a meno kocsi - LV taska - felevente uj iphone stb. Szoval remekul feldolgoznam, koszi. Viszont nagyon ritkan lottozok.
máj. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Aki azt hiszi,hogy lottónyerés után nem kell dolgoznia, na az kerüld oda, hogy 5 év alatt feléli az összes pénzét.
máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

“ Nagy pénz esetén nem szűnnek meg a célok az ember életében ? ”

Ezt nem értem. Nekem nem a pénz a célom, nem azért élek, h pénzem legyen, hanem a pénz eszköz a céljaim eléréséhez. Célom egy hitelmentes ház, hitelmentes autó, sok-sok utazás a világban, stb. Ergo ha sok pénzem van, akkor könnyebben el tudok érni bizonyos célokat, pl elutazni olyan helyekre, amire most nincs pénzem.

máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én fel tudnám dolgozni. Nem épp ugyanaz a kategória, de a szüleim elég gazdagok, nem kellett lakásért dolgoznom, kb a mindennapi apró kiadások miatt járok dolgozni mert nyilván pénzt konkrétan nem kapok a rezsire, kajára, szórakozásra. De ha akarnék, vennének nekem autót, ha megszorulok akkor pénzzel is támogatnak, most nemrég volt, hogy hónapokig nem találtam melót és mire lett, eléggé megcsappant a tartalékom, de persze nem erre játszom direkt, csak igazából most is olyan, mintha “végtelen” pénzem lenne valahol, csak nem az én számlámon.

Ettől függetlenül vannak céljaim, tudást pl nem lehet pénzzel venni, csak egyszerűbbé tenné a dolgot, a kreatív hobbijaimhoz hamarabb tudnám megvenni az eszközöket és jobb minőségű dolgokkal tudnék dolgozni, különösebb kockázat nélkül próbálhatnék ki egy csomó dolgot, vállalkozhatnék, akármi. Szóval nem sírnám tele a párnám szerintem egy lottónyeremény esetén, hogy jaj mi lesz most. Különösebb luxus dolgokra nem verném el, de az tetszene, ha a mindennapjaimat kicsit lazábban élhetném.

máj. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok embernek nincsenek céljai az életben, azon kívül hogy pénzt perkál dolgokra. Mivel ilyen üresek belülről, ezért nincs is nagyon önálló formája az életüknek; kell egy főnök aki megmondja nekik hogy mi az aznapi feladat, mert különben max céltalanul tengődnének, belepusztulnának az ürességbe és az unalomba.


Szóval amíg nem változik gyökeresen a mentalitásuk, addig nem hiszem hogy az emberek többsége képes lenne mit kezdeni a teljes anyagi szabadsággal.

máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs,de kipróbálnám.
máj. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ma már nem ér annyit 100 millió mint régen és 1 milliárd sem.


Azt nagyon jól kell befektetni.


100 millióból örülsz ha Pesten egy szép zöld övezetben egy újabb építésű nagyobb lakást veszel.

máj. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!