Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az embereknek mi a valódi...

Az embereknek mi a valódi problémája a rovar fogyasztással? Mexikóban a 16. század óta esznek tücsköt, és még nem haltak ki, és mellesleg a pörkölt tücsök asszem 100 gram belőle 4000 Ft, soha az életbe nem lesz tömegcikk. Akkor mégis mitől félnek?

Figyelt kérdés
máj. 7. 21:50
1 2 3
 21/24 leszbikuslány válasza:

Nekem n8ncs gondom.a bigaraid evésévvel igy jó etvahyat kivanok neked hozzá!

De ha csak bele gondoksz sokan azzal sincsenek tisztában hogy mikor sima kenyetet esznek vagy barmi oék arut akkor mikir a lisztet megórlik feldolgozzák ne kepzelhe azt senki sem hogy mahd efyenkent at valogatják igy .indenesttöl bogarasttól fogjak azt ledarálni majd te azt a kenyeret fogod meg enni ami bogaras lusztbből ket kisútve es úeg sem finnyamaznak sokan ettól mert el se jut addig az agyuk hogy ez igy működik a dolog!

Kivancsi keszek ezen irasom olvasasa utan ugyan hanyan szoknak ke najdca kenyerről hogy fuj igy meg ugy eddig mit ettek meg🤣

máj. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21,

Senki, mert nem lehet érteni belőle egy szót sem, annyira rosszul írsz.

máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 leszbikuslány válasza:
Tekintve hogy 30 százalékot iscalig katok a gyenge tompa latasom miatt csak homályosan katomna betűlüket es nem havitható mütéttel de a szemúveg sem havit rajta igy homalyosan latom a betúket csak és a betük tetején kévö éjezetek olyan apró licsok hogycazokbbol szóbszerijt semkktbsem nem kátok igy csak tippelni tudok es feltételezjintudom hogy talán pontisangépeltem beba betüimet ja es ez a gyakoti kerfesek ugymond hitvány jezelö felúlet dala srm nem segit a gyengén latok vagy akinek gy3nfébb a szemei mert ez az erösen vakitó feher hat tér szó szerint ki efeti a szemeimet es kónnyezek töke igy nem erzem azt es mem tudom azt hogy az oldal ugymond fejlesutö mernójei miert nem tesznek lehetóvé mint a facebookon is egy ilyen van hogy sótet fejezevszínü hst ter veallitasai ami legalabb segitené a szemet ez bekem erthetezlen dolog
máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Óh, értem. Sajnálom. Bocsi.
máj. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!