Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor most én is "tömegcikk"...

Akkor most én is "tömegcikk" vagyok?

Figyelt kérdés
Szval sok helyen hallom, hogy zöld kabát+ adidas cipő a "tömegcikk". Na, és nekem zöld kabátom van. De nem azért mer ez a menő, hanem vagy 3 vagy 4 éve vettük, amikor méf nem volt menő. És nem olyan adidas cipőm van, hogy fekete-fehér (ami most menő) hanem fekete-kék. Na, és ha én magamtól öltözködik így, és nem azért mert most az a divat, (mert mint említettem, régebben vettük ezeket a cuccokat nekem), akkor is tömegcikk vagyok? (Bocs, lehet hogy kicsit hülye kérdés)

2017. márc. 6. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem vagy az, de attól még mindenki azt fogja gondolni rólad. Sajnos így működnek az emberek, előítéletesek. Nem kell ezzel foglalkozni. Öltözz úgy ahogy neked tetszik (bár hozzáteszem nekik is ez tetszik azért hordják a legtöbben, ha nem tetszene nekik csak nem hordanák...) és ha leszólnak érte azzal csak magukat minősítik.
2017. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%
Fogalmam se volt róla, hogy a zöld kabát és adidas cipő lenne a menő. Ezt honnan szeded?
2017. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1. Köszi :)

2. Hát nemtudom, csak hallottam :D de egyébként adidas cipőből van egy fajta ami menő, tudod, az a fehér alapon fekete, meg a zöld kabátnál is az, ami szövetes anyagból van, és a derekan van valami összehúzó izé (de nem öv, hanem olyan mint egy cipőfűző kb) meg még a másik menő az a kutyafejes kép, tudod, amikor kinyújtják rajta a nyelvüket. (Hogy én azt hogy utálom!!) :D de amúgy lehet hogy nem mindenki gondolja ezt menőnek, de mifelénk ez a divat :) (Pesten lakom)

2017. márc. 6. 16:27
 4/28 anonim válasza:
100%
Szerintem azért a nagyobb városokban is látni ilyet nem csak Pesten. Ennek a fő oka valószínüleg az, hogy plázákban meg nagyobb bevásárlóközpontokban ilyeneket árulnak. Nekem is van ilyen kabátom és snapchatem is és még se szól érte senki...
2017. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ja, lehet hogy máshol is ez a divat, én nemtudom, mostanság nem voltam vidéken :) egyévkébt engem se szoktak szekálni egyáltalán ez miatt, csak gyakorin olvastam valami kommentet, és benne volt a tömegcikk, és velegondoltam, hogy vajon az utcán ha egy ember meglát, akkor azthiszi hogy én is olyan vagyok?
2017. márc. 6. 16:47
 6/28 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy különösebben érdekli az embereket, hogy mi van rajtad. :) De ne aggódj mert nemsokára lekerül a nagykabát és már nem fogod magad tömegcikknek érezni.
2017. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%

az irigy emberek akik nem merik követni a divatot ...azok le "tömegezik" azokat akik igen.

semmi baj a zöld párkával, ès a superstarral.ez a divat most.ès? követjük mert tetszik.ès? nincs rá pènzük? az ő bajuk! szeretünk lèpèst tartani a divattal ès a legújabb dolgokat kipróbálni.mi ezzel a baj? inkább leszek tömeg mint ódivatú.vagy akkor mindenkinek extrèmen kell kinèzni aki nem akar tömeg lenni? akkor meg az lenne a tömeg.ma már minden az.


öltözz úgy ahogy jólesik.nő vagy.kövesd a divatot ahogy tetszik.a károgóknak meg az a dolga hogy károgjanak.

2017. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
17%

A divatot azoknak az embereknek találták ki akiknek annyi kompetenciája vagy egyedisége nincs hogy egyedül eldöntse mi néz ki jól és mi nem.


Azok szeretik a divatcuccokat akiknek ennyiből áll az élete hogy divatol mert semmi más értéket nem képes teremteni és nem birtokol. Max van egy pár milliós háza meg egy 5+x éves kocsija.


Csak példaképp a valóban nagy emberek egyszerű holmit hordanak (akár jobs, bill gates) nem úgy mint pumped gabo.

2017. márc. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#6 köszi :) amúgy ténneg már tavaszi kabátot hordok :)

#7 fuu köszi, nagyon lelkesítően tudsz írni\beszélni :)

#8 köszi, hogy leírtad a véleményed, már furcsáltam is, hogy senkinek sincs ellenvéleménye :) amúgy neked is tök igazad van, fogalmam nincs ki az a pumped gabo :D

2017. márc. 6. 18:59
 10/28 Metionin ***** válasza:

Most épp az ilyesmi holmik vannak többségben a boltokban, értelemszerűen ezek fogynak jobban. Őszintén szólva ha valamilyen ruhát szeretek és jól áll, akkor tojok rá hogy az épp divat-e vagy nem, felveszem és kész. Pl. amikor én voltam ált.sulis, nem lehetett tornacsukát kapni, csak azt a kínai vackot, tesiórára. Aztán hála az égnek elterjedt és azóta válogathatok, szarom le hogy mindenki abban jár. :)

Amúgy meg bárki lehet "tömegcikk" ha olyan nézőpontból vesszük figyelembe. Pl. én atom blackmetal vagyok, sok fura ruhám van, a hajam színes, mindig feketében tolom. Ha beállítanak egy mai tizenévesek által alkotott csoportba, kilógnék, hozzm képest ők lennének a tucat. De ha a másik oldalról nézzük, annyi darkos van a világon, elmész egy koncertre és mindenki ugyanúgy néz ki mint én. Akkor ott én vagyok a tucat, egy pasztellszínű ruhás, elegáns lány pedig az egyedi. Szóval hülyeségnek tartom ezt a tömegcikkezést. Igen, sokaknak van hasonló öltözködése, de ettől még mint ember, nem egyformák. Szerintem túl sok energiát ölnek bele az emberek abba, hogy megpróbáljanak egyedinek látszani, miközben a személyiségüket, amitől egyforma ruhákban is egyediek lennének, nem fejlesztik.

2017. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!