Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor most én is "tömegcikk"...

Akkor most én is "tömegcikk" vagyok?

Figyelt kérdés
Szval sok helyen hallom, hogy zöld kabát+ adidas cipő a "tömegcikk". Na, és nekem zöld kabátom van. De nem azért mer ez a menő, hanem vagy 3 vagy 4 éve vettük, amikor méf nem volt menő. És nem olyan adidas cipőm van, hogy fekete-fehér (ami most menő) hanem fekete-kék. Na, és ha én magamtól öltözködik így, és nem azért mert most az a divat, (mert mint említettem, régebben vettük ezeket a cuccokat nekem), akkor is tömegcikk vagyok? (Bocs, lehet hogy kicsit hülye kérdés)

2017. márc. 6. 16:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

8-as ..jó nagy hülyesèget írtál...ajánlim nyiss ki egy divatmagazint


a divatdiktátorok nem a divatot követik?😂😂na jólvan szevasztok lèptem👋 színvonal megvan

2017. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

jobs ès bill gates a nagy ember?


most divatról van szó ember! ezek alapján öltözködsz? szèp lehetsz akkor! kèrdező, nehogy elkezdj fekete garbóba járni mint jobs😂😂

2017. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

aki divatos annak más èrtèke nincs?


ez a mondat elárulja az iq szinted

2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

nem olvastam a válaszokat, gondolom csupa intelligens ember írt.

szerintem nem érdemes ezzel foglalkoznod. vedd csak fel ami tetszik. ha az éppen divat, akkor ez van. sokkal röhejesebb, amikor valaki valamit csak azért nem vesz fel, mert divat.

ha valaki amiatt rossz véleménnyel lenne rólad, mert divatos a ruhád, attól most úgy őszintén, akarnál bármit is? :D

2017. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy tömegcikk
2017. márc. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Még 1, Budapesten baromira nem érdekli az embereket ki hogy öltözik. Ha egy szál ágyékkötőben maszkálnál, kb az se.
2017. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Senkit sem érdekel. Amúgy meg tömegcikk vagy. Mint minden átlagos ember.
2017. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. márc. 7. 16:43
 19/28 anonim ***** válasza:

11-13

Elég szomorú hogy 3 részben kellett írnod ahhoz hogy érvelni próbálj valami mellett, amit pedig a te iq szinted tükrözi:D


De elég szomorú hogy egy példát sem ismersz fel, a lényeg az egyszerű egyediségen van, nem a "kirívó" hülyét csinálok magamból ruhán:)


Mindenesetre tehetsz ellenvéleményt mi szerint van értékteremtő és divatmániás ember (igen sorolhatsz ilyet), vagy érvelhetsz a divat mellett ami csak néphülyítés "lásd: Ha a jóságot egy szintnek vesszük akkor az iphone megüti de egy csöves nem lesz menő az iPhone-tól"

Ez mindent elárul rólad is mert kb ezen a szinten vagy:)


Ja igen videó ha esetleg ilyen téren nem vagy tájékozott a ,,divat" általános iq szintjéről.

https://www.youtube.com/watch?v=vc9bMY6lGw0

2017. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

atyaisten ....hol èlsz te? 3 rèszletben írtam ezèrt alacsony az iq-m...


az igen....

tudod mit? kár belèd! legyèl slampos....mert ha divatos vagy akkor buta is....tiszta sor.


atyavilág ezèrt tart itt ez az ország


na mentem....vannak telefonon keresztül ható energiavámpírok is úgy látom

2017. márc. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!