Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor most én is "tömegcikk"...

Akkor most én is "tömegcikk" vagyok?

Figyelt kérdés
Szval sok helyen hallom, hogy zöld kabát+ adidas cipő a "tömegcikk". Na, és nekem zöld kabátom van. De nem azért mer ez a menő, hanem vagy 3 vagy 4 éve vettük, amikor méf nem volt menő. És nem olyan adidas cipőm van, hogy fekete-fehér (ami most menő) hanem fekete-kék. Na, és ha én magamtól öltözködik így, és nem azért mert most az a divat, (mert mint említettem, régebben vettük ezeket a cuccokat nekem), akkor is tömegcikk vagyok? (Bocs, lehet hogy kicsit hülye kérdés)

2017. márc. 6. 16:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ez az iphone-os videó hogy jött? itt öltözködèsről van szó te kölletlen eszű! vagy te iphonet viselsz tèlikabátkènt? nagy hatással van az apple az èletedre látom! iphone, steve jobs....menj a kocka haverjaiddal divattalankodni, legyèl slampos!aki meg divatos az egy hülye! persze....
2017. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Az a szomorú hogy te nézel és nem látsz:) de nem baj látszik hogy nem sok mindent tudsz mondani csak ugyan azt a hülyeséget. Se egy érv se semmi csak ugyan az a demagóg beszéd:)

Annyi megy hogy a divat=jó, nem divat=hülye


Értelmes érvelést még mindig nem olvastam tőled 6 komment alatt szóval:) Menj és lapozgasd a nők lapját:)

2017. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

most mit èrveljek? hülyesègekkel jössz.divatról van szó te meg jössz itt bill gates-el meg jobs-al iphonokkal? mit èrveljek? te megállapítottad ezekből a kommentekből hogy èn milyen ember vagyok.


az első kommentembe leírtam a vèlemènyem.


1.te az emberek inteligenciáját az alapján mèred hogy öltözködnek.ergo ha valaki divatos az buta divatmajom.egy mínusz ott.


2. idióta youtube klippeket linkelsz.ez semmilyen mèrcèt nem mutat.nem èrtem mit akartál ezzel.ja....hogy a mai fiatalok blablabla..ebből a klipből te leáltalánosítottad magyarország 25 èv alatti lakosságát.mèg egy minusz ott.


3.ilyenekkel tudsz támadni hogy 3 kommentben válaszoltam...ez aztán nagy èrv.kèpzeld megzavartak közbe mert mást is csináltam... ezèrt a 3 ha ennyire megütötte a szemed.


4. ítèlkezni ruha, bőrszín, vallási hovatartozás, stb miatt rasszista, primitív,bunkó felfogás.ès itt a pont.mert èn egy ilyen emberrel nem foglalkozok többet.eddig is kár volt.


mit akarsz mèg egy kabátról mit èrveljek? menjünk bele inflációba, tőzsdèbe vagy mit kerekítesz ki belőle? konok , primitív, irigy ember vagy.tipikus magyar.viszlát!

2017. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

írok mèg egy komit hogy tovább essen az iq-mert 2 azaz 2 kommentben reagálok.


ha te annyira odavagy magadtól mièrt nem tudtad ezt a vitát rövidre zárni...na gyerünk èrvelj egy olyat hogy lefo...k a bokánk.te milyen èrveket hoztál fel?


divatos ès nem divatos emberbe is van buta ès okos is.de te egyszerűen leprimitívezted, ès leszóltad azokat az embereket akik divatosak, mègpedig az első kommentedben.azt ha visszaolvassa bárki mindent elmond.nem kellenek szavak hozzá.ez vagy te.büszke lehetsz magadra.

2017. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Pontosan az iphonnal jövök mint "divatcikk" mert egy divatmajom vagy a mostani "divatos" emberek képesek ennyit kiadni egy ilyen hülyeségért:)


Valóban, elmondtam minden véleményemet a divatról, mert a divat sosem a jó ízlés határain belül van aki pedig követi hát az ott is tart...

Ha ma felhúzód a térdedig a fehér zoknit akkor gáz vagy, nem is olyan rég meg ez volt a menő meg a divat:)

Aki a divatot követi sose valósítja meg önmagát mert ő maga csak kopi marad:)


Valóban leminősítettem a "divatos" emberek jó részét jó meglátás:)

Inflációba meg tőzsdébe a divatiparban inkább ne menjünk bele hogy a divatos cuccok mennyit is érnek és mennyit adnak értük az géniusz emberek :)

2017. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ja igen és csak hogy lásd mennyi értelme van a "divatodnak" azaz a minél inkább megfelelési kényszernek:)


Tegyük fel hogy egyedül vagy mondjuk egy szigeten és minden van kaja pia viszont nincs más ember viszont a legdivatosabb ruhák ott lennének mind a házadban és akár több ezer is. Szerinted így mennyire hordanád azokat a divatos ruhákat?

Kb semennyire mert nem akarsz divatos lenni azaz hasonló lenni a többihez mert nincs kihez hasonulni.

2017. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
atyaisten hova nem jutunk😂😂😂😂😂 szánalom a köbön
2017. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

azèrt rosszul ne legyèl menten! megijesztesz....

(figyelted a 2 komit! iq szintem már mínuszban jár) 😂😂

2017. márc. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!