Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfi 15 évvel fiatalabbna...

Egy férfi 15 évvel fiatalabbnak kinézhet azért mert keveset dolgozott?

Figyelt kérdés

Kérdeztem mi a titka, erre nevetve azt mondta:


"Sok alvás, kevés munka."


Mondjuk gyerekei, családja nincsen. Nem jómódú, olyan átlagosnak látom én. Meg pl. mondta és láttam is hogy másodállásban ilyen kulimunkát is csinál (értsd: woltos, foodorás futár). Szóval ő tuti nem az akire azt mondják hogy kiadott ingatlanokból él meg befektetésekből.



febr. 11. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nincs nő az életében,nincs gond - ami öregítené :)
febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez genetikától függ, a munka és annak a fajtája csak másodlagos.
febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

# 1


de arra pont azt mondják hogy férfiak egészségére a házasság éppen hogy pozitív hatással van

febr. 11. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
15%
Jólvan, akkor hidd azt.
febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Két haverom is elvált.Onnan kezdve kivirultak,jobban néznek ki,mint fiatalabb korukban.Soha többet nem akarnak nőt az életben :)
febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

"Egy férfi 15 évvel fiatalabbnak kinézhet"


ez elöfordulhat, de semmo köze sem ahhoz, mennyit dolgozik/dolgozott, sem ahhoz, ha egyedül él.

Akik szerint meg a párkapcsolat árt, az vagy nrm olyan embert választott, aki hozzá illik, vagy nagyon primitív, illetve soha nem állt vele szóba senki és ezzel magyarázkodik.

febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Apám 17 éves korától dolgozott kemény fizikai munkát, napi szinten 10-12 órában. 70 évesen a kórházban nem hitték el, hogy 70 éves és nem 50-60. Genetika
febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%
Igen, lehetséges. Nőknél ugyanúgy. A család, gyerek, az állandó készenlét, sok munka mind-mind öregít. Akinek ez nincs, az nem megy idő előtt tönkre.
febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Genetikától kezdve aktuális egészségi állapotig több oka lehet, bár én genetikában nem nagyon hiszek. Én például 10 évvel nézek ki fiatalabbnak, 16-20 év között később kezdtem el élni, dagi kölyökből lefogytam, sajnos minden később alakult az életemben, nem vagyok fizikai munkás, ülőmunkám van, kevés a stressz, elmúlt 2 évtől pedig többnyire egészségesen étkezek. Volt egy óriási 2 éves traumám 21-23 között és akkor visszahíztam félig. De megoldódva szinte rögtön visszaszereztem a régi arcomat és pont közben sokkal többet lefogytam új étrenddel. Tehát mentális-e.ü. okai egyaránt lehetnek.


35/F

febr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Plusz spirituális pozitív hozzáállásom. A traumában is próbáltam erős maradni és folyamatosan megoldást találni. Bár nagyon kimerítő volt és senkinek nem kívánom, de legyőztem.
febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!