Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki volt a legfurább, vagy...

Ki volt a legfurább, vagy legijesztőbb, esetleg legaberáltabb ember, akivel valaha beszéltetek ezen az oldalon? Mitől volt fura vagy aberrált?

Figyelt kérdés

jan. 25. 15:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%

Fura, ijesztő vagy aberrált nem jut eszembe, csak idióta vagy buta.


Idióta: egy és ugyanaz az ember, csak sok név alatt futott már: Harcos Csirke, Zöld sárkány, Holdfényvarázs... még biztos volt pár neve, ami most nem jut eszembe.


Buta: Pintér László (vagy valami hasonló nevű) a politika topicból.

jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

Csávó, akinek a víz alatti kézenállás a fétise.


Eleinte, amikor még nem tudtam hogy ez fétis nála, még meg is próbáltam vele beszélgetni - elmondtam, hogy gyerekkoromban szerettem csinálni, de később már kifejezetten utáltam, ha víz alá kerül az arcom, így már nem szoktam.


A fétisekkel nem maga a fura vonzalom a bajom - felőlem nyalogathat valaki koszos talpakat meg szétcsapkodhatja a partnere mellkasán a székletét egy strandpapuccsal, nem érdekel, az ő dolguk.


Nem, az a jelenség zavar, amikor belemásznak az aurádba a fétisükkel.


Ez a csávó is elkezdett faggatni, hogy biztos nem szeretem-e csinálni, mennyire tudnám a lábaimat kitolni a víz fölé, mikor csináltam utoljára, idén nyáron nincs-e kedvem a Balcsiban, satöbbi

jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%

Leírtam, hogy egyszer egy c megfogta a seggem a villamoson, és mennyire tehetetlen, dühös és rémült voltam emiatt. Nem mertem szólni anyámnak sem (aki mellettem állt, csak épp mást figyelt), mert többen voltak, és féltettem magunkat.


Erre csávó nekikezd privátban, hogy biztos jó lehet a seggem, ha valaki random megfogta. Vehetném dicséretnek is, érezzem magam büszkének, és írjam már le neki hogy milyen a seggem. Kösz.

jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer a kislányomnak szánt szülinapi ajándékkal kapcsolatban kérdeztem itt. A kislány akkor volt 7 éves.

Rögtön megtalált egy vén f*sz privátban, hogy szokott-e a kislányom meztelenkedni. Rögtön töröltem a 'csába. És ha most akarná megkérdezni ugyanezt, még jelenteni is fogom.

jan. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Van egy személy, aki a válaszaimból és nyilván adott témából, azonosítani tudja, hogy ki vagyok és állítása szerint szinte annyira ismer már, mintha élőben is ismerne. Privátra nem reagál, de képes vissza keresni az ezer éves válaszaimat és ott írkálni nekem. Nem kedvel, nem ért velem egyet az adott témát illetően sem, mégis beteges módon rám van kattanva.
jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer valaki rámírt, és az igazi keresztnevemen szólított. Csak pislogtam, mint hal a szatyorban, mert nincs kint a nevem, nem egyedi a nickem, és még csak a válaszomban (amire reagált) sem volt semmi infó rólam.


Csak besaccolta, és poénból beírta, de nagyon bizarr volt :D

jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%

Kettő volt.


Nőgyógyászati dologban válaszoltam egy magát 18 éves lánynak kiadó profil kérdésére. Másnap írt privátot, még nem volt gyanús, teljesen releváns dolgokat kérdezett a problémáról. Párszor írt még aznap, mindig valami újabb kérdéssel, de aztán estére olyanokat kezdett kérdezni, hogy van-e párom, mekkora a szerszáma, mit szeret, ha csinálok vele. Nem reagáltam, aztán írt megint, hogy szégyelli bevallani, se ő egy 53 éves férfi igazából, aki szeretne velem jobban megismerkedni, mert tetszik neki, amiket addig írtam. Konkrétan egész nap egy kbszott petefészekcisztáról írtam neki, és ő erre izgult. 🤢


Aztán a fickó, aki terhes nőnek adja ki magát, de nagyon könnyen észrevehető, hogy ugyanaz az ürge írogat a kérdések alá, meg az is, hogy nem nő, mert olyan dolgokat ír, amit nő biztosan nem hisz a testéről, akkor se, ha sötét, mint az éjszaka.

jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%

7) vagyok, eszembe jutott még egy.


Valami olyan kérdés volt, hogy milyen fajták lehetnek egy kutyában, amiről töltött fel képeket a kérdező. Beírtam, hogy szerintem melyik a két legjellemzőbb vonása, meg hogy amúgy tök aranyos kutya. Aztán kaptam egy privátot mocskos káromkodással, hogy megtanulhatnám végre befogni a pofámat.


??? 😂

jan. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
86%

Itt az Emberek témában kaptam már csomó káromkodós, krvázós, undorító üzenetet a sok elmeháborodottól, akik ide hisztizni járnak.


Nagyon unalmasak már, ha nem nyalod körbe őket, akkor jönnek áés privátban támadnak, meg vergődnek. Nem értem, hogy mit várnak ettől. Mondjuk mind őrültek.

jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer volt egy fura élményem. Valami semleges kérdésnél semleges válaszom olyan szintű válaszreakciót váltott ki valakiből, hogy elkezdett privát írni.


Az ő fejében elképzelt kép rólam: Csóró proli vagyok aki sikertelen az életben és ezért nem lesz soha nőm sem, örök magányra és szegénységre vagyok kárhoztatva. Mindezt egyetlen válaszból sikerült megállapítania ami nagyjából annyi volt, mintha azt mondanám az ég kék.


A fazon teljesen belendült, elkezdett képernyőfotót küldeni a bankszámlájáról, hogy valami 10 millió van rajta, meg kitett egy Apple laptopra valami milliós összeget 20 ezresekben.


Olyanokat írt, hogy "de megnézném ahogy most sárgulsz az irigységtől, tudván, hogy neked soha nem lesz ennyi pénzed.


Olyanokat írt, hogy a csodaszép barátnőjével rajtam röhögnek éppen. Mert mennyire szánalmas vagyok.


Durva, milyen szinten beteg és frusztrált emberek vannak, akik ennyire küzdenek a démonaikkal.


Nem mellesleg nekem több pénzem volt akkoriban befektetve, nem mintha kényszert éreznék, hogy ezt vadidegennek mutogassam. Eleve nem túl magas pénzügyi tudatosságra vall milliókat tartani otthon meg parlagon bankszámlán.

jan. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!