Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet itt bírni ezt a...

Hogy lehet itt bírni ezt a brutál kötekedést?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor kiírsz egy kérdést, majd egyből valaki beléd köt és hiába magyarázod neki kommenteken keresztül a saját igazad/helyzeted, már olyan dolgokat is elmondva ami nem is a kérdéshez tartozik, ő továbbra is kötekedik. Aztán próbálja beléd magyarázni az igazát. Majd téged és a kérdésed is lehülyézi.


Ti hogy bírjátok ezt?

Bennem most úgy felment a pumpa. Komolyan nem szabad már egyik témakörbe se kérdést kiírni.

Segítséget várna az ember, majd egy barom jön a hülyeségével és elrontja az egészet.



2023. nov. 26. 22:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

"hát nem erre találták ki az oldalt, hogy ha az ember nem tud valamit akkor megkérdezze"


Hát igen, ilyen alapon a google is megsértődhetne, hogy merünk beírni valamit miért nem tudjuk magunktól :)

2023. nov. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Nekem múltkor azt írta valaki, hogy ha ennyire fontos, akkor nézzek utána. Írtam neki, hogy éppen azt teszem, itt megkérdezem, ez az utánanézés egyik formája.

Szerintem egyébként viccesek a kötekedő szerencsétlenek, mindig várom, hogy mit írnak vissza.

2023. nov. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Túl komolyan veszed. Ugy kéne hozzáállni, hogy az agyatlan vagdalkozás, baromkodás között, néha van értelmes hasznos információ. Eszembe nem jutna megbántodni egy itteni sértő szövegen, főlleg hogy én is szoktam állatságokat írni.
2023. nov. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
21%
Én nem találkoztam ilyennel. Sokak szerint inkább a kérdező próbálja belemagyarázni az igazát a másikba. Szóval nem igazad kérdező.
2023. nov. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
94%

Rengeteg agybeteg ember van, aki orvosi kezelésre szorulna. Én személyesen is ismerek pár ilyet.

Kb nem tudsz neki mondani semmit, amitől ne lenne egyből a plafonon. Illetve elmondása szerint "imád kötekedni". De csak akkor, ha tudja, neki van igaza.

Valóban, ez élteti, a dominálás, kötekedés, vita.

Persze csak anonim módon, a neten, személyesen már rizikós, vannak, akiken nem látszik, de akkorát leb.sz neki, hogy átfordul a tengelye körül.

2023. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a kérdést tettem fel: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Ezt is széttrollkodták az álszent képmutatók. Akik itt ríttak, hogy mennyire nem vagyok empatikus (ilyen jelenségekkel szemben nem is, ez igaz), meg hogy ők is elmennének oda mulatni. Persze Pityu. Ezek, akik ezen a fórumon csókolgatják a hajléktalanokat is, most ilyen szolidárisak lettek hirtelen, közben meg ők maguk le se sz.rják valójában ezeket az embereket. Biztos hogy nagyon paraszt voltam ezzel a véleményemmel de továbbra is fenntartom és a válaszolók sem különbek egy fokkal sem.

2023. nov. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%

Nem veszem már annyira komolyan és egyre kevesebb időt töltök itt.


Fogadd el, hogy a magyarok többsége a való világban is hangember: nem túl eszes ember, aki folyamatosan szövegel, okoskodik, kötekedik, viszont a gyakorlatban nem képes arra szellemi teljesítményre, amire egy külföldi.


Interneten nyilván mindenkinek nagyobb a szája, és ez egy lejtmenetben lévő oldal, ergo a frusztrált középszerű irodista nők és konteóhívő raktárosok többet megengednek maguknak.

Ha tényleg segítséget várok, inkább a redditen teszem a fel kérdést külföldieknek, mert itt úgyse kapok érdemi választ. A legviccesebb, hogy az itteni kötekedők alapvető szövegértési és logikai képességekkel sem rendelkeznek:


- lecsesznek, hogy milyen életed van, hogy ilyen kérdést írsz ki, bezzeg kötekedni a kérdezővel boldog életről tanúskodik


- szereptévesztésben vannak, azt hiszik, nekik átlagos felhasználóként kell megmondani, ki milyen kérdést tegyen fel, hogyan fogalmazzon, véleményt alkothat-e


- az összes unatkozó titkárnő jobban pszichológus is egyben, és természetesen mindenki jobban tudja, hogy mi történt

2023. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!