Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet itt bírni ezt a...

Hogy lehet itt bírni ezt a brutál kötekedést?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor kiírsz egy kérdést, majd egyből valaki beléd köt és hiába magyarázod neki kommenteken keresztül a saját igazad/helyzeted, már olyan dolgokat is elmondva ami nem is a kérdéshez tartozik, ő továbbra is kötekedik. Aztán próbálja beléd magyarázni az igazát. Majd téged és a kérdésed is lehülyézi.


Ti hogy bírjátok ezt?

Bennem most úgy felment a pumpa. Komolyan nem szabad már egyik témakörbe se kérdést kiírni.

Segítséget várna az ember, majd egy barom jön a hülyeségével és elrontja az egészet.



2023. nov. 26. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Már sokszor gondolkoztam, hogy törlöm a fiókomat, mert egyre kevesebb a normális felhasználó, több a troll.

De mivel nincs más anonim fórum, így…

2023. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy te is ezt tapasztaltad.

Én nem tudom hogy lehet egyesekben itt ennyi rosszindulat.

2023. nov. 26. 22:39
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Ignorálni lenne érdemes, jobbat nem tudsz tenni vele. Esetleg jelenteni.

Melyik kérdés volt az és mi történt, hogy elrontotta az egészet egyetlen ember?

2023. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Könnyedén. Kössenek belém, attól még a tényszerűség nem változhat meg. A nézőpont pedig valószínűleg nem fog. Innentől kezdve mindegy, de elviselem a kritikát és a beszólásokat is.
2023. nov. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez sajnos mindig is így volt, nem mindenki bírja elviselni ha valaki véleménye nem egyezik az övével. Viszont ennek az ellenkezőjére is látni példát, amikor a kérdező vesz minden választ/tanácsot támadásnak és kezd el arrogánsan kötekedni.


Én leginkább azt nem tudom felfogni, amikor valaki feltesz egy olyan kérdést ami sokak számára evidens, és ezért kezdik el lehülyézni stb.. hát nem erre találták ki az oldalt, hogy ha az ember nem tud valamit akkor megkérdezze? Ennek inkább pozitívumnak kéne lennie hogy megpróbál tájékozódni, és ha itt megkérdezi, az is az utánajárás egy formája.

2023. nov. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sajnos sok ilyen van. Viszont mákor tényleg hasznos válaszokat kapni, én már többször kaptam, szóval nem akarom megfosztani magam a hasznos válaszoktól pár barom miatt.
2023. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Ahogy látom, csak a szokásos: hiszti van, példa nincs.
2023. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Én úgy vagyok vele, hogy van amikor trollként viselkedek meg olyan is amikor ténylegesen segítő ( kinek mi) választ akarok adni. Amikor nem veszek komolyan valakit az azért van mert vagy hülye maga a kérdése vagy szimplán olyan válaszokat ír amik nem megoldások. 1-2 még megpróbálkozok vele aztán ha nem érti akkor ott hagyom, vergődjön magában. Nekem annyira teljesen mindegy mert ez egy anonim oldal.

Én őszintén bevallom kártékony és hasznos is vagyok.

2023. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#5: Nagyon igaz!

Kedvencem az is, mikor valaki valamit megkérdez, majd az első válasz: "google!"

Én is többször felvetettem itt, hogy nem arra való az oldal, hogy kérdezzenek az emberek??

Múltkor azért kezdett velem kötekedni egy válaszoló, mert szerinte rossz helyre tettem ki a vesszőt a kérdésemben... Agyrém!

2023. nov. 26. 22:48
 10/17 anonim ***** válasza:
96%

Hozzászoktam és szűrőn a válaszokat.

A legdurvább az "Ismerkedés" - azt hiszem - topic.

Itt nem lehet hasznosnak, haszontalan jelölni válaszokat. Ott a válaszok nagyrészéből süt a rosszindulat, provokáció. Na ezt a rész nem is olvasalom csak szökőevben

2023. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!