Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent elrontottam. Nagyon...

Mindent elrontottam. Nagyon sokat hibáztam, saját magamat hoztam rossz helyzetbe. Már késő kijavítani. De azt is gondolom, hogy mindenki hibázhat. Csak nem mindegy mekkorát. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 12:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Csúnyát mondtam egy férfi feleségére, aki a szeretőm volt. El akart válni, de végül emiatt visszalépett.
2023. szept. 16. 13:18
 12/22 anonim ***** válasza:
Így pedig duplán megérdemled, szánalmas féreg.
2023. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#11:

És ezt te el is hiszed?

Mármint hogy ez miatt lépett vissza?!

Dehogy akart ő elválni, esze ágában sem volt! Ha nagyon akarna válni akkor önmagáért tenné meg, attól függetlenül hogy van e szeretője vagy nincs, és hogy az csúnyát mond e a feleségére vagy sem.

Látom téged is lehet hitegetni. Ez csak egy jó kifogás volt neki, mert nem is akart elválni (gondolom anyagi okok miatt).

2023. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Jobban ismerem, mint Te. Valóban el akart válni. És igen végül az anyagi okok miatt nem tette.
2023. szept. 16. 13:29
 15/22 anonim ***** válasza:

Látod én nem is ismerem, de kitaláltam. Mindig lesz kifogása és mindig másra fogja kenni hogy miért nem válik.

Pl. egyszer a gyerekei miatt, mert még kamaszok és sérülnének pszichésen a válás miatt, aztán érettségiznek, államvizsgáznak, házasodnak stb, azért nem szabad majd válni, aztán az idős beteg anyját kell ápolni azért nem aktuális a válás, még akkor sem ha már nem lennének anyagi okai, mert időközben még a "gyerekek" is felnőttek lettek még gyerektartást sem kell fizetni. De kifogás mindig lesz hogy miért nem válik.

Úgyhogy semmit nem "rontottál el azzal hogy csúnyát mondtál a feleségére".

Csak hiszel egy hazug embernek (aki otthon is hazudik).

Jó sok ilyet láttam már az ismeretségi körömben.

2023. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14


Most akkor anyagi okok miatt nem akar válni, vagy mert csúnyát mondtál a feleségére?


Dugni jó vagy, másra nem kellesz neki. Ezt ha el fogadod, ha nem, ez bizony így van.

2023. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Hát a két dolog, hogy csúnyát mondtam anyagi veszteséggel is járt. Így főképp az anyagiak döntöttek.
2023. szept. 16. 13:43
 18/22 anonim ***** válasza:

Lépj tovább.

Lehet, hogy már rég beleúnt a "félrelépésbe", vagy már új "alany" van a láthatáron. Csak az alkalomra várt.

2023. szept. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Feldobtad az asszonynál aki megfenyegette, ezért ő inkább benne maradt a házasságban?
2023. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem dobtam fel. Kezdetektől tudta. Csak elástam a karrieremet, mert mások is hallották, amit mondtam.
2023. szept. 16. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!