Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindent elrontottam. Nagyon...

Mindent elrontottam. Nagyon sokat hibáztam, saját magamat hoztam rossz helyzetbe. Már késő kijavítani. De azt is gondolom, hogy mindenki hibázhat. Csak nem mindegy mekkorát. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Elnézést kérsz

Ha nem lehet a hibát kijavítani, akkor kárpótold valamivel az illetőt/ tégy valamit, hogy “jobb”legyen a helyzet

2023. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Megtettem, elnézést kértem, kárpótoltam. Mégis állandóan a szememre vetik, hogy mit tettem.
2023. szept. 16. 12:15
 3/22 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat?
2023. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen!
2023. szept. 16. 12:19
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz róla beszélni? Én a másik oldalon vagyok :(
2023. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Vannak hibák, amiket legtöbben nem tudnak megbocsájtani.

Ilyen a megcsalás.

Lépj tovább és tanulj a hibádból.

2023. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem megcsalásról van szó.
2023. szept. 16. 12:56
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem véletlenül nem írtad le mit tettél, így aztán meg is érdemled a megvetést.
2023. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Akkor kevés az infó.
2023. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Van olyan hogy hibázik az egyik fél, de mire erre rájön és korrigálna, addigra a másik félben "összetörik" valami. Olyan ez mint amikor összetörsz egy tányért amit meg lehet ragasztani, de már sosem lesz olyan mint amikor új volt!

Eleve egy párkapcsolathoz két ember kell, azért PÁRkapcsolat.

Ha a másik fél már nem akarja, elveszett benne a tűz, összeomlott benne valami veled kapcsolatban (csalódott benned), másképp tekint rád mint a kapcsolat elején stb, akkor te egyedül nem sokat tehetsz. Ez két emberes történet. A másikra semmit sem lehet ráerőltetni, ha ő nem akar együttműködni.

2023. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!