Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember, ha egyetle...

Mit tehet az ember, ha egyetlen rossz döntéssel elrontotta az életét?

Figyelt kérdés

2019. okt. 1. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó döntéssel hozza helyre.
2019. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ez jó kérdés. Én így érzek jelenleg az életemmel kapcsolatosan. Megprobaltam a maximumot kihozni a dolgokból. Működik, de nem lettem sokkal boldogabb azthiszem.
2019. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó döntéssel vagy döntésekkel hozza azt rendbe.
2019. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem 2# válaszoló hogy hiába hozom ki a legtöbbet a dolgokból nem vagyok elégedett, 1# válaszoló, igen ezen gondolkozom mi lenne az a jó döntés amivel helyre lehetne hozni, de sajnos nem találok rá választ, pedig csak akkor tudnék boldog lenni, így látom ezt elég hosszú ideje.
2019. okt. 1. 19:41
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az mondjuk segíthetne, ha szembenéznél a problémáiddal.

Olyan elvontan fogalmazol, hogy senki nem érti miről van szó. Ha nem vállalod a problémád, az tuti nem fog megoldódni.

2019. okt. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha normálisan leírnád mi bajod, nem csak rébuszokban beszélnél akkor talán válaszolni is lehetne.
2019. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Öngyilkosság. Vannak olyanok amiket nem lehet helyrehozni, vagy "lelépsz", vagy boldogtalanul éled le az életed
2019. okt. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a probléma konkrétan, de nem tudsz nagyon mást tenni, kínlódsz tovább és próbálsz legalább szinten maradni, és küzdeni tovább, amíg minden össze nem omlik végérvényesen.
2019. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintse magát irtó szerencsésnek, különösen ha kétszámjegyű már az életkora. A legtöbb ember nagyon sok rossz döntéssel nagyon sokszor elrontja az életét.
2019. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. okt. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!