Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Anyukák akik, kettő keresztnev...

Anyukák akik, kettő keresztnevet adtatok fiatoknak, milyen nevet adtatok? És melyiken szólítjátok? Melyiket szereti?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Molnár Ákos Krisztián


Krisztián néven szólítja mindenki, ő is ezt a nevet használja. Most 13 éves.

2023. szept. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ákos is szép név. Azt nem szereti?
2023. szept. 2. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
A gyerek érdekében kérlek hogy ne csináld! Én két keresztnevet kaptam, a hivatalos életben folyamatosan cipelnem kell magammal. Ráadásul az is nagyon kellemetlen hogy sokszor szólni kell, hogy én nem azt a nevem használom... és van aki ennek ellenére is a nem használt, szinte gyűlölt nevemen szólít. Tudom hogy ezt nehéz lehet megérteni 1 névvel, de képzeld el amikor a szerencsétlennek, aki 2 névvel (lehetőleg hosszúval és cifrával) bír, az érettségin százszor le kell írni Hogy Szeretvölgyi Szebasztián Szilveszter.
2023. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

#2

De igen, csak megszoktuk hogy ő Krisztián.


#3

Képzeld el hogy sokaknak meg 2 keresztneve van és semmilyen kellemetlensége nincs.

Ha neked annyira rossz, akkor ott a névváltoztatás.

Azt elárulom még neked hogy nekem is kettő keresztnevem van: Rebeka Evelin

És imádom. Ahogy gyerekkoromban is imádtam.

2023. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4# ha szabdalt kérdezném, melyik nevet kapta az apja után? Az Ákos vagy a Krisztiánt?
2023. szept. 2. 23:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Öh anyám szerint az Egon Flórián nagyon jó kombó volt. Nem is tudom melyik a rosszabb, vagy hogy jutott ez így eszébe, nem is passzol. Amint 18 lettem változtattam az egészet meg egy sima Endrére. Ha már 2 nevet adtok a gyereknek, (bár nem tudom mi a franc értelme van ha úgyis csak az egyiken fogjátok szólítani) olyat adjatok neki, amiből az egyik legalább vállalható, szóvan ne ilyen Trisztán Eperke meg Manó Brendonnokat adjatok már nekik.
2023. szept. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

#5

Egyiket sem. Az apja Mihály.

Ezt a kettő keresztnevet közösen választottuk.


#6

Szerintem nagyon szép az Egon Flórián

2023. szept. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!