Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a legempatikusabb MBTI...

Melyik a legempatikusabb MBTI típus?

Figyelt kérdés

Én INFP-re tippelnék elsőként, ugyanis én is az vagyok, és szörnyű ezzel a tulajdonsággal együtt élni, nagyon sok mindent meghatároz az életemben.

Szerintetek?



2023. aug. 26. 15:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
49%
Akkor az INFJ is, de ő nem annyira toleráns, elvonul vagy torkaszakadtából üvölt ha kell.
2023. aug. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
0%
Furcsa, én még sosem találkoztam empatikus INFJ-vel.
2023. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Jól titkolják az biztos. :)
2023. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Hitler, de Gandhi is INFJ volt. A kettő levelezett is egymással. Többnyire csak Gandhi, mert Hitler tojt a fejére. Vesd össze a kettőt.
2023. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 Mojjo ***** válasza:
84%
@4: Na igen. Mi ebből a tanulság? Hogy nem a típusok hanem az egyes, konkrét emberek empatikusak.
2023. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek az ötössel.


Kettes voltam

2023. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
49%
Én INFJ vagyok de nagyon kettős ki felé érzek empátiát. Ha van akiben kis hibát is észlelek ami az elveim szerint nem elfogadható, akkor már rögtön elveszik ez az empátia. Más felől vannak időszakok mikor teljesen érdemtelen emberek felé tanúsítok empátiát, mert "mindent meg lehet érteni." Ez kb. az INFJ.
2023. aug. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Fe-t (extrovertált érzés kognitív funkciót) első vagy második helyen használó típusok: xxFJ.
2023. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Az INFJ-k a külső világot nagyon érzik, ezért is menekülnek, mert hosszútávon kicsinálja őket az a sok impulzus, sok mindenre reagálnának mondjuk dühhel vagy együttérzéssel, de ez se mindig megengedett, mert megszégyenítik őket. A környezetükre is nagy hatással vannak, tudják irányítani a belső világukkal. A belső világukban meg szinte csalhatatlanok mert intuitívan érzik a láthatatlan, megfoghatatlan dolgokat is. Az egyik legérzékenyebb típus, nem véletlenül a társadalom 1%-a.


[link]

2023. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
47%

A 9. - essel viszont nagyon nem tudok egyetérteni.

Eddigi életemben 2 emberről tudom azt mondani, hogy igazán padlóhoz vágott, és mindketten INFJ-k voltak. Ugyanazokkal a - borzalmas - jellemhihákkal. Az egyiknek fogalma sem volt arról, hogy milyen szégyent érezni, de engem azért gyakorta előszeretettel felszólított arra, hogy szégyelljem magam - pl. amikor egy hozzám közel alló személy halála után néhány hónapig nagyon elhanyagoltam magam. Még mindig azt mondom, hogy ezek az emberek nem empatizálnak, csak saját magukkal és 1-1 kiválasztott személlyel.


Kettes voltam.

2023. aug. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!