Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Míért csodálkoznak az emberek...

Míért csodálkoznak az emberek azon ,hogy valaki nem beszélgetős típus ?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki ilyen típusu , ha le is szólítják őt az utcán ismerősök mindíg azt mondja sietek ,de holott mindenki tudja róla,hogy nagyon nincs sok dolga .

2023. jún. 28. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Mi van? Nem értem...
2023. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Ez hogy jön a gyerek vállalás témába ?

Utálja az embereket..Azért mert az ember társas lény..

2023. jún. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Aki ezen meglepődik az valószínű pont beszélgetős típus. A legtöbben magukból indulnak ki, ha ők úgy gondolják, ha hozzájuk odamegy csacsogni egy idegen, az jó, akkor feltételezik, hogy mások is erre vágynak, főleg, ha az ismerőseik is többségben extrovertáltak. Aztán néha nincs igazuk, de ez benne van a pakliban, valószínű nem éri őket nagy szívfájdalom, ha egyszer-kétszer máshogy történnek a dolgok.
2023. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

"mindenki tudja róla,hogy nagyon nincs sok dolga"


És mégis honnan a bánatos ...-ból tudják, hogy nincs dolga? De komolyan! Egész nap követik, és látják, hogyan tölti a napját?

Meg ha nincs is dolga, attól mégvmiért állna le mindenkivel dumálni az utcán? És ez nem függ azzal össze, ki beszélgetős típus. Családtaggal, barátokkal, néhány közeli ismerőssel én is az vagyok, de random Marika nénivel akkor sem állok le trécselni az utcán, ha haza csak azért sietek, mert a plafont akarom bámulni.


Inkább az ilyen rátelepedő emberkék néznének magukban. Nekik nincs elég dolguk láthatóan.

2023. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
De magyarázd már el mert nem értem.. hát írod , hogy nem beszélgetős típus...akkor mi a fszt csodálkozol, hogy leràzza az embereket arra hivatkozva, hogy nem ér rá? És honnan a bánatból tudod, hogy nincs tényleg dolga?
2023. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy mindenki tudja róla, hogy nincs sok dolga ,hogy állandóan otthon van . munkába nem jár a srác.,semmi totál 0
2023. jún. 28. 20:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Megállandóan világít neki a zöld pötty a facebookon , és oszt meg mindenféle hülyeségeket de szinte két óránként.
2023. jún. 28. 20:54
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
??? De nem beszélgetős, ezért nem beszélget. Neked mi bajod van? A fő kérdés nálam üti a magyarázatot. Nem értem mit akarsz.
2023. jún. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak simán meg mertem kérdezni hogy miért léphet fel ilyen probléma valakiknél , hogy nem beszélget.. most mi a baj ?
2023. jún. 28. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

🤣🤣 de basszus, most pont azt csinálod, amit a fő kérdésben írtál. Te fogyatékos vagy vagy mi?


Megkérdezed miért lepődnek meg az emberek, hogy valaki nem beszélgetős, erre most leírod, hogy te csak arra vagy kíváncsi , hogy miért alakul ki ez valakinèl?


Hú...vannak bajok...


Amúgy az miért lenne probléma? Valaki ilyen és kész.

2023. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!