Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz gyermeked mennyi időt...

Kamasz gyermeked mennyi időt tölt aktívan, beszélgetős chateléssel?

Figyelt kérdés

Mikor telefonozik, beszélget is a barátaival közben? Úgy értem nem írásban, hanem szóban.

Ha igen, egy-egy ilyen beszélgetés milyen gyakorisággal és mennyi ideig tart?


2023. febr. 19. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Bármennyit képes lenne. Ma pl. egész délután tolták.
2023. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
13%
Nincs is gyerekem 🤨
2023. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

szülői felügyelet van beállítva a telefonján, napi 1 óra a képernyőidő, utána a telefon letilt és este 8:30 után is letilt.


Miután kapott telefont kicsit elszabadultak a dolgok, úh így tudtuk kordában tartani. Ez úgy látszik, működik.

2023. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Semennyit. Meg van szépen tiltva neki. Mint minden normális gyereknél.
2023. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hiszen normális gyerekek nem beszélgetnek a barátaikkal. Vicces vagy.
2023. febr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
De igen, beszélgetnek, csak nem éjfélkor a telefon előtt bújva, hanem napközben az iskolában, vagy utána, mikor elmennek valahova.
2023. febr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Most nem az iskolában töltött időről van szó. Tehát iskolán kívül nem beszélgethet velük? Értem.
2023. febr. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is 13 voltam, mikor megszületett az első osztálycsoportunk. Majd neki is eljön ez az időszak, még van egy éve addig.
2023. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nálunk csak simán meg van beszélve, hogy este nyolckor lekapcs. Szóval nem úgy gondoltam, hogy éjjel, hanem napközben pl suli után vagy hétvégén nappal.

Van egy csomó internetes játék amit tudnak együtt játszani, de nem kell hozzá fizikailag együtt lenni, ilyenkor szokták felhívni egymást. De ha élőben találkoznak, ezeket akkor is játsszák, csak akkor nyilván nem kell felhívni egymást.

Ilyen tevékenységet milyen gyakran, mennyi ideig űzi a gyereked? Vagy Te, ha gyerek vagy..

2023. febr. 26. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:
13 éves a lányom, nem nagyon játszik online játékokat, szerinte hülyeség az összes, és fiúknak való, így ott nem beszélget senkivel. Emellett pedig ő se, meg a barátnője sem szeret telefonon vagy videóhívásban beszélgetni, ezért chatelni szoktak, de azt viszont órákig. Kétszer hívták föl egymást nyáron, mert sok minden történt, és azt sok idő lett volna leírni, de akkor is inkább írásban vagy személyesen beszélgettek.
2023. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!