Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell állandóan szét...

Mendy98 kérdése:

Miért kell állandóan szét trollkodni a Gyakorit? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Vannak egy csomóan akiknek az a kedvenc időtöltésük, h szinte bármelyik kérdés alá oda mennek trollkodni, vagy beszólogatni, vagy kritizálni a másikat.

Meg olyan dolgokba szólnak bele, amihez egyáltalán nem értenek, vagy nem hisznek benne, stb.

Pl az ezoterikus vagy spirituális rovatban is szinte az összes kérdés alatt egy csomó válasz van arról, h mennyire hülye aki ezekben hisz, ez baromság, ez meg az.

Oké, h ezt gondolja valaki, de akkor minek megy egyáltalán a rovatba, minek olvassa, de legfőképpen minek kommentel egy csomót?

Viszont nem csak annál a rovatnál van ez. Alig lehet olyan kérdést feltenni bármelyik rovatban úgy, h rendesen válaszoljanak is az emberek, de normálisan, a kérdésre és ne széttrolkodják.

Nagyon unalmas már, pedig a gyakori alapvetően egy nagyon jó oldal lehetne ahol nagyon jól érezném magam, de nem így.

Mit lehetne ez ellen tenni? Nem lehet valahogy közösen kitiltatni ezeket? Vagy bármi, de ez így borzasztóan frusztráló, h így elrontják az oldalt.

Nem 1 ismerősöm van aki pont ezek miatt nem gyakorizik inkább, mert az ilyenek űzik el a normális embereket.



2023. aug. 22. 00:24
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Igen igen, ezek a teljesen romlott, gonosz vagy mentálisan nem oké emberek idegesíteni a legjobban, meg a totál incelek akiknek fogalma sincs az emberi normákról és teljesen más elképzelése van a valóságról és ezek nagyon undorító módon tudnak itt viselkedni.


Például ha valahol le írom, h gondjaim vannak az angollal, nem tudok angolul, sokan nekem támadnak ezért, mert h ilyen "nincs" meg milyen analfabéta vagyok.

Hát a családban még főiskolás is van aki szintén nem tud angolul szerintem ez nem ettől függ. Persze ez csak egy példa.


Nem értem, h az ilyenek hozzászólásai miért maradhatnak az oldalon.

2023. aug. 23. 21:33
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek a legtöbb előttem szólóval!

Sok beteg, problémás ember jár ide, és hiába vannak rendes, normális tagok is, egyszerűen az előbbi réteg elűzi őket, méghozzá olyan sikeresen, hogy utána vissza sem szagolnak többet. Vannak kifejezetten szándékosan rosszindulatúak is, ahogy olyanok is, akik meg nem veszik észre, hogy átléptek egy határt.


Kíváncsi vagyok, a kommentem vajon megmarad-e a következő soraim után is:

a problémás réteg elleni védekezés amúgy pont a következetes moderáció/moderálás lenne, ami egy olyan dolog, ami innen már egy jó ideje hiányzik. Mert igazából pont a bunkók, trollok pörgetik sajnos az oldalt, az aktivitásukkal, veszekedésükkel, provokációjukkal nagy számú kattintásokat hoznak össze, ami elengedhetetlen dolog egy honlapnak. A modik meg hagyják, mert ebből lesz bevétel most.

Az más kérdés, hogy ezzel pont, hogy az oldalt nyírják ki/segítik tönkretenni. Mert hosszútávon ez egy borzalmas taktika, mivel a problémásak elűznek innen mindenkit, új tag alig regisztrál, aztán a végén itt lesz majd egy maroknyi ember, akik egymást csesztetik.


Elég könnyen ki tudom már szűrni, melyek a tipik' provokáló kérdések, melyek alatt mennek (majd) nagy veszekedések, annyira kiismerhetőek már az itteni kérdezők. Elég csak ránézni a toplistára, mivel 10> ember a "felelős" pl. ebben a kategóriában lévő kérdések majdnem egészére. Így kicsit tudom tompítani az itteni fertőt.. viszont még így is találok naponta párszor érdekes kérdéseket és/vagy olyanokat, amiket szívesen megválaszolok; ezek miatt vagyok még itt, illetve néha unaloműzés is az oldal. (de sosem trollkodtam, vagy bántottam másokat! nem is tervezek ilyent tenni)

2023. aug. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

#32.

Tökéletes meglátás, szuper megfogalmazás.


Volt olyan is, hogy inkább privátban írtam rá a Kérdezőre, mert nem akartam, hogy szétszedjenek. Nekem sem volt soha bajom azzal, ha valakinek más a nézőpontja, mint az enyém, csak tudjuk kulturáltan megbeszélni.


#29.

2023. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!