Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell állandóan szét...

Mendy98 kérdése:

Miért kell állandóan szét trollkodni a Gyakorit? Mit lehetne ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Vannak egy csomóan akiknek az a kedvenc időtöltésük, h szinte bármelyik kérdés alá oda mennek trollkodni, vagy beszólogatni, vagy kritizálni a másikat.

Meg olyan dolgokba szólnak bele, amihez egyáltalán nem értenek, vagy nem hisznek benne, stb.

Pl az ezoterikus vagy spirituális rovatban is szinte az összes kérdés alatt egy csomó válasz van arról, h mennyire hülye aki ezekben hisz, ez baromság, ez meg az.

Oké, h ezt gondolja valaki, de akkor minek megy egyáltalán a rovatba, minek olvassa, de legfőképpen minek kommentel egy csomót?

Viszont nem csak annál a rovatnál van ez. Alig lehet olyan kérdést feltenni bármelyik rovatban úgy, h rendesen válaszoljanak is az emberek, de normálisan, a kérdésre és ne széttrolkodják.

Nagyon unalmas már, pedig a gyakori alapvetően egy nagyon jó oldal lehetne ahol nagyon jól érezném magam, de nem így.

Mit lehetne ez ellen tenni? Nem lehet valahogy közösen kitiltatni ezeket? Vagy bármi, de ez így borzasztóan frusztráló, h így elrontják az oldalt.

Nem 1 ismerősöm van aki pont ezek miatt nem gyakorizik inkább, mert az ilyenek űzik el a normális embereket.



2023. aug. 22. 00:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%

Magyar mentalitás.

Ha nekem is rossz, neki is legyen. Vagy pedig tényleg elhiszik, hogy ők az értelmiség.

2023. aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
Akik ide járnak kötekedni otthon vagy a munkahelyükön el vannak nyomva. Itt lehetnek nagyszájúak, vagányak, megmondó emberek. Szánalomra méltóak!
2023. aug. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek, csak már annyira frusztráló és dühítő az egész, h jó lenne, ha valamit lehetne csinálni ellene.
2023. aug. 22. 00:35
 4/33 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos nem tudsz semmit tenni ellene. Maximum jelented, ha nem oda illő a válasz. Aztán a moderátor eldönti, hogy jogos-e vagy sem.

#2.

2023. aug. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Csak már minden 2. Kommentet jelenthethetek, a többsége meg marad a helyén és tovább arcátlankodnak.

Egy ideje ideje ezek miatt már én is azon gondolkozom, h nem fogom használni a gyakorit, pedig egyébként nagyon szeretem.

2023. aug. 22. 02:00
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek! Nekem is volt néhány kérdésem, amire jöttek olyan válaszok, hogy csak lestem.

Volt, ahol kértem, hogy akkor mondja meg mi a megoldás...na, azóta csend van.

Sajnos bárki írhat ide, nem lehet kiszűrni ki miért jön ide.

#4.

2023. aug. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Több tízezer embert te soha az életbe nem fogsz tudni megnevelni. De komolyan azt hiszed, hogy csak ezen az oldalon megy ez? Még a Reddit-en is vannak ám trollok, csak ott keményebb a moderáció. Ez van, ez az ára az anonimitásnak. Szóval a válasz sajnos az, hogy konkrétan semmit sem lehet tenni ellene. A Netikettet mindenki úgy szarja le, ahogy van.
2023. aug. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, a Redditen is tapasztaltam. Attól is néha égnek áll a hajam. Komolyan mondom, eddig a Twitteren és bizonyos Facebook csoportokban találkozok a legtöbb értelmes emberrel és ott van a legkevesebb gondom. Kivétel a Twitter cigaretta ellenes gyűlöletkampányos csoportot. Na ott attól is a hajam tépem😅😂.
2023. aug. 22. 02:31
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ezt én is tapasztaltam. Nem egy kérdésemnél. Bunkó parasztok, erre verik ki szerintem.
2023. aug. 22. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Jössz az ezo rovattal, figyi, még az ezotériában jártasak is hülyeségnek tartják, ha mondjuk valaki csak a napjegy alapján kíváncsi, hogy összejöhet-e valakivel. Nem csak azok próbálják a kérdezőket jobb belátásra bírni, akik nem hisznek ezekben, hanem azok is, akik mélyebben ismerik.
2023. aug. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!