Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha kicsit unalmasan...

Nagyon gáz ha kicsit unalmasan élek?

Figyelt kérdés

Úgy értem szeretek keresztrejtvényt fejteni, rádiót hallgatni, olvasgatni, filmezni.

Viszont nem szeretem a mai zenéket, általában retrot hallgatok, nem vágyom a bulizásra, stb...

Inkább régimódinak jellemezném magam.



2023. aug. 6. 20:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
68%

keresztrejtvényt fejteni: javitja a memoriat

, rádiót hallgatni seta kozben ,sport kozben,hazimunka kozben nem is tudnal filmet nezni

, olvasgatni: a konYvolvasas a koncentraciot fantaziat szokincset,helyesirast fejleszti.


, filmezni.

2023. aug. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha neked ettől jó, akkor miért kéne úgy élned, ahogy mások elvárják?

Csak azért, mert...?

2023. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mert sajnos nálam alacsonyabb végzettségüekkel dolgozom, és egyre nehezebb a beilleszkedés, ha magam adnám.

Pl Beethoven 4 évszak simphoniájáról nem lehet társalogni velük, se az olasz novella irodalomról.

2023. aug. 7. 13:14
 14/22 anonim ***** válasza:
89%
Akkor először is önmagad társaságát élvezd szerintem, aztán jönnek majd a hozzád illő barátok, társak is idővel...
2023. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

De addig játszani meg a tudatlan, buta, embert?

Ha nem teszem kifognának.

2023. aug. 7. 13:28
 16/22 anonim ***** válasza:
32%

Igen, ismerős a helyzet. Én se tudom mindig magamat adni, akkor nagyon megszívnák! Én mondjuk egy kicsit nyersebb stílus vagyok, azért is! :)

Én azt szoktam játszani, hogy normális vagyok!

Nagyon kimerítő!

2023. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

Ne akarj olyanok közé illeszkedni akik nyilvánvalóan nincsenek veled egy szinten.

A munkahely az munkahely, nem baráti kör. Szimplán dolgozni jársz oda, pénzt keresni. Légy kedves, de semmi többre nincs szükség.

Én sem tudok olyanokkal közelebbi kapcsolatot fenntartani akik pl csak a körömmlakkról, hajfestésről , műkörmökről, sminkről, márkás ruhákról meg ilyenekről tudnak beszélni mert ezek a dolgok engem nem érdekelnek, nem én vagyok, nem az én érdeklődési körömbe tartoznak. Így ezekkel az emberekkel csak annyi a kontaktom ami feltétlen szükséges. Nem erőszakolom magamra a társaságukat, és az enyémet sem ràjuk, mert nem tudok az ő dolgaikhoz érdemben hozzászólni, és ők sem az enyémekhez. Mert Nincs bennünk semmi közös, és nincs ezzel semmi probléma.

A munkahelyeden dolgozz, barátokat meg találhatsz máshol, máshogy, hogy azok valódiak legyenek.

Nincs a pénz, hogy ne lehessek önmagam,sose voltam képmutató típus nem is lennék. Én sem vagyok puszipajtás ilyesmi miatt minden munkatársammal, és ez teljesen normális.

2023. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen jogos az előző felvetése, én mondjuk nem utasítom el csípőből a focit, de ha meg kell nevezni egy csapatot akkor Fradi, egy fradista munkatársam volt, vele jól elvoltam, de nincsenek focidrukker barátaim, nem is keresem őket, teljesen kimaradt az életemből ez a kör. Nem is hiányzik! Helyette lettek zenebolondok, hasonló ivásúak! Nekem ennyi elég, néha még sok is! :) Szerencse hogy szeretem őket! :)
2023. aug. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Igazgatók van. :)

Felvállalom magam, végülis csak egy munkahely, valóban nem barátkozni járok oda. :)

2023. aug. 7. 17:45
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kissé nagyon önérzetes vagyok, ha megérzem hogy egy kicsit is kinéz a közösség, már csapom is be az ajtót!
2023. aug. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!