Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy valakinek...

Miért van az, hogy valakinek jó a szettje, de valahogy mégis unalmasan hat az egész?

Figyelt kérdés

Szóval úgy, ha meglátom az embert fel se tűnnek a ruhái, meg az egész összeállítás, csak ha tudatosan nézem.

Máson meg egy sima fekete felső is megragadja a tekintetet, pedig csak egy egyszerű felső.


Egyébként saját tapasztalatból mondom, hogy sokszor felvettem egy sima, basic egyszínű felsőt és mindenki megdicsért benne. Én meg még mondtam is, hogy “de hát ez csak egy sima felső” :D én sokszor észre se veszem, ha valaki ilyet vesz fel, nem vonzza oda a tekintetem, csak pár embernél, viszont azt sem értem, hogy náluk miért.


2020. dec. 17. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagyban számít, hogy mennyire látszik át, mennyire emeli ki a felső alatti domborzatot. De ez igaz a többi ruhadarabra is.
2020. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Kisugárzás.
2020. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!