Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz ha kicsit unalmasan...

Nagyon gáz ha kicsit unalmasan élek?

Figyelt kérdés

Úgy értem szeretek keresztrejtvényt fejteni, rádiót hallgatni, olvasgatni, filmezni.

Viszont nem szeretem a mai zenéket, általában retrot hallgatok, nem vágyom a bulizásra, stb...

Inkább régimódinak jellemezném magam.



2023. aug. 6. 20:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
5%
Ez attól is függ hogy hány éves vagy és mi a nemed.
2023. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Kortól és nemtől függetlenül sem gáz.
2023. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Pacsi: én is ilyen vagyok. (F!)
2023. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen mindegy hogy hány éves vagy, nő vagy férfi. És az is teljesen mindegy , ha mások véleménye szerint unalmasan élsz. Egyedül az számít, hogy te jól érzed e magad így. Ha igen, akkor nem élsz unalmasan, úgy élsz ahogy neked jólesik. Ennyi.

Én pl a lehető legkevesebbet megyek emberek közé, mert nem szeretem. Miután hazaérek melóból, már csak a férjem társasága tölt fel, illetve imádok könyveket olvasni, neten sorozatokat nézni, és a hobbimmal foglalkozni, valamint a kiskutyámmal lenni, és sportolni is. Engem ez tesz boldoggá, azaz én a magam nézőpontjából úgy élek ahogy nekem jó, nem unalmasan, és nem úgy ahogy mások elvárják.

Te valószínűleg a társadalomnak akarsz megfelelni, ha a saját életedben ugyan boldog vagy és jól érzed magad, de mégis unalmasnak titulálod.

2023. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Ezt addig tedd meg Kérdező, amíg nem lesz családod, mert akkor már monoton gályarab leszel.
2023. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz? Élj úgy ahogy te szeretnél, ne pedig úgy ahogy más akarja hogy te élj. Ha valakinek más a beállítottsága, más hobbija van, vagy más a stílusa attól még a tiéd is ugyan olyan jó.
2023. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Darius- ***** válasza:
97%
Nem és tudod miért ? Mert neked így jó. Ne másnak akarj megfelelni.
2023. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Csak sokan leszólták hogy 2023-ban rádiót hallgatni, meg keresztrejtvényt fejteni szerintük unalmas. :)

Mondjuk volt aki az olvasást is leszólta, azt mondta inkább megnézi filmben.

Én jól érzem ezekkel a hobbikkal magam így. :)

2023. aug. 6. 21:00
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező: Jesszus. Ilyen emberekkel szóba se állnék. Primitívek. Én is szoktam rádiót hallgatni- igaz csak vacsi készítés közben napi fél órát😂 A könyvek pedig❤️❤️❤️ egy film se adja vissza azt az élményt amit az olvasás ad. Ne foglalkozz mások véleményével. Jobban jársz.

5. Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez hogy szaporodjon/ megházasodjon.

4es voltam.

2023. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek más az ideális. Valakinek az, hogy munka után hazaér és ledől a kanapéra Netflixezni vagy csak szimplán tévét nézni stb. Az sem különb annál, mintsem hogy te most rádiót hallgatsz. Mármint, mindenkit más kapcsol ki. Neked a rádió hallgatás és a keresztrejtvény élvezetes, másnak unalmas. Lehet neked pedig pont az az unalmas, ami a másik szerint izgalmas. Mindenkinek más. Ennyi erővel te is leszólhatnád a másik időeltöltését, merthogy az szerinted unalmas. Ez ilyen 5 éves szint kb. Mármint, gyerekes az ilyenen leragadni, és leszólni azt, amit a másik szeret.
2023. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!