Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor lettél extravertáltból...

Mikor lettél extravertáltból introvertált?

Figyelt kérdés

Ha nem történt ilyen változásod, akkor nem releváns a kérdés, a soha a válasz értelemszerűen.


Én a tinédzserkorom elején még nagyon társasági ember voltam, de ahogy idősödtem lettem picit "magamnak valóbb".


Már szívesebben intézek el dolgokat is egyedül, pl akár vásárolgatni is komfortosabb egyedül (ez régen pl elképzelhetetlen lett volna számomra).

Kényelmesebb is, hogy nem kell másra várnom meg "igazodnom".

Persze nem vonom ki magam a társas kapcsolatokból, de már nem ragaszkodom görcsösen a kísérethez. Tinédzserkorom végére jött el nálam ez a változás.



2023. ápr. 16. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mindig is introvertált voltam a valóságban.
2023. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
38%
"Persze nem vonom ki magam a társas kapcsolatokból" Ez mondjuk mi a szöszt jelent?
2023. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
72%
Születésemtől fogva introvertáltált voltam. Mindig is taszított mások társasága vagy közeledése.
2023. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
introvertált voltam fiatalon de extravertált lettem
2023. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én valahol mindig a kettő között ugrálok, de magamnál azt vettem észre, hogy attól számít, hogy éppen mivel foglalkozom. Ha olyan részén voltam az életemnek, hogy sok ismeretlennel kellett találkoznom, akkor egy idő után már nem volt nehézség számomra beszélgetni velük akár több időn is keresztül.. De amikor erre nem volt lehetőségem és nem kellett új emberrel találkozni, akkor ismét kényelmes volt újra egyedül lenni.


Lényegében, amit a szükség hozott, éppen az ment könnyebben.

2023. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!