Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan hogy a férfi azért...

Van olyan hogy a férfi azért nem köszön vissza mert magázom, és ez sérti az önérzetét? Közel egykorú férfi és nő között.

Figyelt kérdés

Egy esetben már bebizonyosodott hogy valószínű ez volt az ok. Bár nem beszéltünk erről, mert nem vagyunk közeli viszonyban, viszont mikor letegeztem az illetőt, attól kezdve mindig előre köszön és nagyon kedves.


Na de több ilyen is van hogy csak sértődötten néz ha köszönök, esetleg motyog vmi érthetetlent. Pedig nem az a bunkó fajta egyik sem.



2023. ápr. 15. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
De, bunkó fajta. Nem fogadni egy másik ember köszönését igen nagy udvariatlanság. Neked pedig nem illik letegezned valakit, akivel nem vagy közeli viszonyban. Felajánlani viszont felajánlhatod, amit ő elfogadhat, ha akar. Így illik. Így illene...
2023. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tegezést úgy értem hogy sziát köszöntem jó reggelt helyett.
2023. ápr. 15. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy férfi egy munkahelyen nem köszön vissza neked-az megvetést jelent.
2023. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Huszonévesek vagytok egyébként? Jaj bocsánat, önök huszonévesnek tetszenek lenni?
2023. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Olyan is lehetm
2023. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem munkahelyi ismerős egyik sem.
2023. ápr. 15. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem barmilyen iranybol nezzuk, mindenkeppen bunko. Akar ez, akar az az oka.
2023. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!