Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csodálnak egyes velem...

Miért csodálnak egyes velem egykorú emberek az ismerősi körömben, ha semmi csodálatra méltó nincs bennem?

Figyelt kérdés

Különösebben nem vagyok sikeres a tanulmányaimban, legnagyobb jóindulattal és túlzással is az átlag alja, amit produkálok, magánéletem nyilvánvalóan romokban, jelenleg a mentális összeroppanás határán állok. Ez egyszerűen nem csodálatra méltó. Ebben maximum az a csoda, hogy még nem kötöttem fel magam a legközelebbi fára, de még az sem, mert aki jobban ismer, az tudja, hogy a mélypontokon is csak az tart vissza, hogy mi van, ha még ezt is elcseszem és akkor majd mind gondol rólam mindenki, aki erről tudomást szeezt.

Erre tök random emberektől a környezetemből olyan megjegyzéseket kapok, hogy annyira csodálnak, milyen szorgalmas vagyok, milyen kitartó, milyen pozitív, milyen jó barát, bárcsak ők is ilyenek lennének. És ezt egy közeli barátomtól is megkaptam.

Egyszerűen nem értem mire fel. Szörnyű barát vagyok. Ha a saját érdekem azt kívánja, simán keresztül húzom bárki számítását, akár a saját barátaimét is, nem tudok egyszerűen biztató szavakat mondani a másiknak, hogy az tényleg jó legyen, csak kínos az egész. A pozitív hozzáállásomról meg nyílt titok, hogy kamu, csak igyekszem nem rontani a helyzetemet, meg nem elcseszni mások kedvét.


2023. febr. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Jol nezel ki vagy pedig csinos vagy.
2023. febr. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Maximum átlagos. Meg soha nem ezt szokták mondani.
2023. febr. 28. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig amúgy 1-es jól írja. Ha szép vagy, akkor automatikusan pozitívat kapcsolnak hozzád az emberek. Ilyen ez. Rólam mindenki azt gondolja, hogy egy géniusz vagyok, 800 IQ-val, pedig egyszerűen csak olyan dolgokról informálódtam, amikről mások nem szoktak, illetve nem vitatkozom senkivel, mert utálom az embereket amúgyis és így amolyan visszahúzódó zseninek tűnök, érted. Pedig nálam hülyébb kevés van, hehe. Ez van. Egyébként mindig ignorálni kell az emberek véleményét, legyen az pozitív vagy negatív. Te tudod, hogy mi a valóság, kész, ennyi a fontos. Gondoljanak, amit akarnak.
2023. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy az emberekkel vagy veled van a baj.
2023. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!