Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ember aki tűri hogy...

Létezik ember aki tűri hogy az autós oktató úgy beszél mint a kutyával??

Figyelt kérdés
Én már nem megyek hozzá mert minden percben csak ezt hallom bzdmeg, fszom, hasonlók. Pedig annyira szarul azért nem vezetek. Már konkrétan semmit nem mertem csinálni, üvölt. Van olyan ember aki ezt elviselni és ezzel vizsgázik le? Hogyan lehet ennek az embernek tanulói és hogy tud megélni?? Az esetleg lehetséges nem mindenkivel ilyen? Ezeken gondolkodom még most se hiszem el ezt. Nem értem hogy lehet így viselkedni. Vajon ha valami 120 kg os nem napon barnult a tanuló annak is így ugat ok nélkül is? Mert az más ha a tanuló bajt csinál bár ez még akkor sem megengedett szerintem, na de azért mindenért ugatni szó szerint alpári módon?

2023. febr. 9. 18:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen 50 perc 8000 forint, de sok helyen már 10000 forint. Ez luxus, ennyi pénzért kiváló oktató járna...
2023. febr. 9. 21:01
 12/15 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem viselem ezt el én is csodálkozom hogy van aki igen.
2023. febr. 9. 21:02
 13/15 anonim ***** válasza:

Hajrá! Ne tu

űrjetek el semmit a proli oktatótól a saját pénzeteken drágán vásárolt időből

2023. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a baj


1, nem vagy neki szimpatikus

2, nem adod neki a privát plusz pénzt. Oktatásonként 20 ezer boríték és angyali módon fog veled beszélni.


Ez olyan mint a kórházi ellátás, tilos a hala pénz, de aki titokban nem ad azt hagyjàk simán meghalni.

2023. febr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát már a 8 ezer óránként is luxus nekem sajnos. Nem tudom mit hisznek ezek mennyi pénze van az embereknek.
2023. febr. 10. 10:15
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!