Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ember aki tűri hogy...

Létezik ember aki tűri hogy az autós oktató úgy beszél mint a kutyával??

Figyelt kérdés
Én már nem megyek hozzá mert minden percben csak ezt hallom bzdmeg, fszom, hasonlók. Pedig annyira szarul azért nem vezetek. Már konkrétan semmit nem mertem csinálni, üvölt. Van olyan ember aki ezt elviselni és ezzel vizsgázik le? Hogyan lehet ennek az embernek tanulói és hogy tud megélni?? Az esetleg lehetséges nem mindenkivel ilyen? Ezeken gondolkodom még most se hiszem el ezt. Nem értem hogy lehet így viselkedni. Vajon ha valami 120 kg os nem napon barnult a tanuló annak is így ugat ok nélkül is? Mert az más ha a tanuló bajt csinál bár ez még akkor sem megengedett szerintem, na de azért mindenért ugatni szó szerint alpári módon?

2023. febr. 9. 18:48
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ennyit tanultam tőle a 4 óra alatt. Bzdmeg, fszom. Értelmes dolgot nem
2023. febr. 9. 18:50
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Oké.
2023. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak oktatóba van ilyen, sok a hasonló karakter bárhol. Sajnos. Válts oktatót!
2023. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom de nem fér a fejembe hogy ez az ember hogyan él meg.
2023. febr. 9. 18:54
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Valakinek a valakije
2023. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen a bolt előtt - ahol dolgozom-tanítják a párhuzamos parkolást.

Van egy ilyen idegbeteg oktató, láttam vörös fejjel üvöltött szegény sráccal. Pedig az nem volt béna.


Én nem hagynám, főleg, hogy fizetek az oktatásért. Leordítanám! És váltanék.

2023. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Váltani kell. Ez még ingyér sem színvonalas oktatás nemhogy pénzért.
2023. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szolgáltató magáncég alkalmazottja a tanulók pénzêből kap fizetést, ugyhogy kussoljon,dolgozzon a pénzéért.
2023. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van.
2023. febr. 9. 19:45
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a hihetetlen, hogy rengetegen elviselik ezt a viselkedést. Miközben a tanuló kemény pénzeket fizet az oktatásért.
2023. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!