Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány ember miért érez...

Néhány ember miért érez ellenállhatatlan késztetést mások helyesírásának kijavítására?

Figyelt kérdés
Én is látom az írott szövegekben a hibákat, de sosem zavarnak (kivéve ha rengeteg van, és olvashatatlanná teszik a szöveget). Biztos nem venném a fáradtságot, hogy kijavítsam a másikat, és esetlegesen megbántsam/kellemetlen helyzetbe hozzam. Egyszerűen nem értem azokat, akik látnak egy hibát, és muszáj nekik kijavítani. Ez valami kényszer? Vagy fölényeskedés?

2023. jan. 2. 21:53
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/444 anonim ***** válasza:
80%

A másik kérdés szavazásánál is úgy gondolták a legtöbben, hogy ez nem számít offolásnak.

Ez a kérdés meg még mindig nem csak a Gyakori Kérdések oldal használatáról szólt.

2023. jan. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/444 anonim ***** válasza:
0%

Jelzem, lehet elfelejtetted, a kérdést már felhoztad és én írtam is rá, hogy azzal annyi a gond, hogy simán lehet célzottan menni szavazni, a gyakorlati példák reálisabb képeket adnak. Tessék ennyi erővel megnézhetjük az Emberek kategória legfrissebb 24 kérdésében mennyi a hiba és mennyi a javítás.


Nem mellesleg mivel most ezen az oldalon vagyunk így alapvetően erről szól. Most az, hogy más forumon vagy oldalon engedik az off-olást az nem egyenlő azzal, hogy itt is....

2023. jan. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/444 anonim ***** válasza:
77%

Az itteni emberek sem találnak oda nagyobb eséllyel a kérdéshez, mint bárki más.


"Nem mellesleg mivel most ezen az oldalon vagyunk így alapvetően erről szól."

Attól még, hogy itt vagyunk, nem teljesen biztos ez. Ennyi erővel ki lehet ide írni bármilyen oldallal kapcsolatban kérdést.

2023. jan. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/444 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tudom hol az a kérdés, de mivel itt valaki más említette az este folyamán simán megkérdezhették tőle, hogy hol ez a kérdés.


persze, hogy ki lehet, de ez azon nem változtat, hogy ezen a konkrét oldalon nem engedélyezett az off-olás

2023. jan. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/444 anonim ***** válasza:
77%

"Én sem tudom hol az a kérdés, de mivel itt valaki más említette az este folyamán simán megkérdezhették tőle, hogy hol ez a kérdés."


Nem tartom valószínűnek, hogy az összes itteni "nyelvtannáci" ráírt volna privátban másokra, hogy melyik az a kérdés.

2023. jan. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/444 anonim ***** válasza:
0%
Totál mindegy is ahogy írtam, a gyakorlat mindig valósabb mint az elméleti rész.
2023. jan. 14. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/444 anonim ***** válasza:
77%
Egy véletlenszerűen kiírt kérdésre érkezett szavazatok pedig a gyakorlat részei.
2023. jan. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/444 anonim ***** válasza:
6%
Írtam, most akkor ennyi erővel regelek 4-5 profilt és szavazok, akkor reális lesz? Az sokkal gyakorlatibb példa, hogy véletlenszerűen kérdéseket meglesni, és ott nézni, hogy van-e hiba ha van hiba akkor valaki belekötött-e.
2023. jan. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/444 anonim ***** válasza:
77%

Ja, persze. Szerinted ki regisztrálna egy szavazás kedvéért négy-öt profilt?

De még ha úgy is lenne, összesen 25 ember szavazott. Ha öt szavazatot levonsz bármelyik oldalról, az sem változtat az eredményen.

2023. jan. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/444 anonim ***** válasza:
0%
Ettől függetlenül, a gyakorlati oldal az akkor is gyakorlati oldal marad.
2023. jan. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!