Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt más férfi is 20-30as...

Van itt más férfi is 20-30as korosztályból aki 120-130+ kilós?

Figyelt kérdés

Mennyi idő alatt és mitől híztál meg? Tervezed leadni a súlyfelesleget, vagy már elfogadtad? Milyenek a mindennapok?


Én 27 éves férfiként 128 kg körül vagyok (bár voltam több is). Ha van kedved beszélgetni, írj nyugodtan privátot!



2022. dec. 16. 19:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
45%

Én 31 vagyok, 70 kg körül voltam pár éve. Szándékosan híztam/hízok, mert így sokkal jobban érzem magam. Jelenleg 120kg vagyok.

Nem tervezek leadni, sőt!

Mindennapokban nem érzek sok változást, lassabb lettem mozgásban, hajolás nehezebb, egyre problémásabb olyan ruhát találni ami tetszik is.

Viszont!

Sokkal magabiztosabb vagyok így. Mindig is nagyobb testet szerettem volna magamnak, nekem ez tetszik, és nagyon sokaknak úgyszintén.

Egészségügyi problémáim nincsenek, ugyanúgy eljárok túrázni hegyre, csak hát lassabban haladok mint azelőtt.

2022. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
80%
Én 29 vagyok, és nagyjából akkora, mint te. Nem sokkal azelőtt még azt válaszoltam volna, hogy már beletörődtem, de a közelmúltba valamiért újra átfutott az agyamon, hogy meg kéne próbálnom lefogyni.
2022. dec. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

1: Van egy ilyen férfi a környezetemben, akkor 30 évesen szintén ilyen volt kb. 125 kg.

Eléggé fürge volt, farmon is dolgozott, bicajozott, túrákra járt, úszni is szeretett.

Aztán külföldre ment dolgozni valamilyen sofőri munkát, azt hiszem 7 évig kint volt.

Azóta már itthon van és egészségügyi problémái lettek. Azt mondták 190 kg. Járkál rendesen mert szoktam látni a városban. Autóval is jár.

Azt hiszem nincs még 40 éves.

2022. dec. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 NTBS ***** válasza:
27%
37 vagyok, de csak 80 kg. Úgyhogy én nem.
2022. dec. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
52%

Nemsokára 22 vagyok, 100 kg 179 cm hez.


Terveim között van meghízni 120-130kg ig, akar feljebb :)

2022. dec. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
21%
5: Majd kb. a 40-hez közelitve bánni fogod elsősorban egészségügyileg, de remélem csak trollkodsz.
2022. dec. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
34%
Van.
2022. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
76%

Szia van! 37 éves 186cm és 150 kg vagyok! Világ életemben túlsúlyos voltam vagyok. Viszont rengeteget sportoltam. Fél éve döntöttem el, hogy életmódot váltok akkori súlyom meghaladta a 170 kg-ot. Sajnos jöttek egészségügyi problémák magasvérnyomás és kezdödő köszvény cukorbetegség. Szerencsére utóbbi 2 (királyi) betegsegtől sikerült megszabadulnom. Hetente 3× járok edzeni minden alkalommal 1 óra sulyzós edzés kb. mindenre aztán letekerek 15 km-ert szobakerékpáron.

Elagytam a fehéreket. Cukor, tészta és barátai.Rengeteget változott a testem, izmosodtam. Környezetemben lévő emberek teljesen megvannak lepődve rajtam.


Tisztában vagyok a kövérséggel sok negatív megjegyzést kaptam már világ életemben. Nem jó. A legtöbb ember elitéli a hasonszorű embereket mint mi,ami inkább a saját szegénységi bizonyítványuk. Vagy csak jólesik valakitől külöbnek éreznie magát és valakibe belerúgni mert más öröme nem nagyon van. Nah kisírtam magam :D


Szóval hobbiból ne hizzatok, mert kesőbb komoly egeszségügyi szövődmények alakulnak ki, ami nem jàték láss engem.


Sok sikert kívánok a fogynivágyóknak és rengeteg kitartást!

Elszántságot!

Én gloffolom tovább 110 kg nincs megállás. Ami még messze van, de nem adom fel!

2022. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
64%
21 vagyok majd nem 100kilo de a celom140koeul vam ah gondolod beszelgethetunk;)
2022. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%

23 és 132kg amivel csak az a baj hogy 166 cm vagyok

13 éves koromban kezdtem hízni, de előtte se voltam vézna.

2023. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!