Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ,hogy valaki alkalma...

Van olyan ,hogy valaki alkalmatlan a vezetésre (autó)?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, nincs jogosítványom, soha nem is volt a családban auto, csak még születésem előtt. Meghazasodtam, a férjem családjában mindenki tud vezetni, van is sok autó, mert kell a munkához. Van már gyerekünk is, és egyre inkább érzem, hogy nekem is kéne vezetnem, de egyszerűen úgy gondolom , hogy képtelen lennék rá. Az elmélettel nem lenne baj, magáról a vezetésről beszélek. Rengeteg dologra kell figyelni (minden tiszteletem azoknak akik vezetnek) , ráadásul nyilván más is van az úton. A váltást a mai napig nem értem, vagyis felfogom agyilag, de gyakorlatban nem.

Mondtam a férjemnek , hogy nagyon szívesen vezetek, de csak itt ahol lakunk (kisváros Pest megyében), mondom én be nem megyek a városba, de tanulni meg úgyis ott kell. Vezettem már korábban egy üres parkolóban vidéken, meg egy egyenes úton, majdnem panikrohamom lett tőle.

Bele lehet szokni/tanulni , vagy van, akinek egyszerűen nem való?



2022. nov. 20. 09:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

igen, én is ilyen vagyok.


30 évesen kezdtem el szülői nyomásra (családi cégnél vagyok), 4. alkalommal mentem át forgalmin.


Tudok viszonylag jól vezetni, de mindig érzem, hogy ez nem nekem való, ezért lassan is vezetek.

1 éve van jogsim, azóta még nem mentem egyedül, csak úgy, hogy apám mellettem ült, de már biztos vagyok benne, h mindig is utálni fogom a vezetést.

Borzasztóan lefáraszt, egy 2-3 órás vezetés olyan, mint ha több napot dolgoztam volna, iszonyúan zavar, hogy több mindenre kell figyelni, hajlamos vagyok lefagyni.

2022. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!