Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ,hogy valaki alkalma...

Van olyan ,hogy valaki alkalmatlan a vezetésre (autó)?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, nincs jogosítványom, soha nem is volt a családban auto, csak még születésem előtt. Meghazasodtam, a férjem családjában mindenki tud vezetni, van is sok autó, mert kell a munkához. Van már gyerekünk is, és egyre inkább érzem, hogy nekem is kéne vezetnem, de egyszerűen úgy gondolom , hogy képtelen lennék rá. Az elmélettel nem lenne baj, magáról a vezetésről beszélek. Rengeteg dologra kell figyelni (minden tiszteletem azoknak akik vezetnek) , ráadásul nyilván más is van az úton. A váltást a mai napig nem értem, vagyis felfogom agyilag, de gyakorlatban nem.

Mondtam a férjemnek , hogy nagyon szívesen vezetek, de csak itt ahol lakunk (kisváros Pest megyében), mondom én be nem megyek a városba, de tanulni meg úgyis ott kell. Vezettem már korábban egy üres parkolóban vidéken, meg egy egyenes úton, majdnem panikrohamom lett tőle.

Bele lehet szokni/tanulni , vagy van, akinek egyszerűen nem való?



2022. nov. 20. 09:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
10-es, most ilyen alapon akkor midenki még tud tanulni mindent. Én beszélek folyékonyan 3 nyelvet, más miért nem? Azt is még lehet tanulni :D
2022. nov. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"A stresszt kell legyőzni fejben"


A figyelmetlenséget nem csak a stressz okozza. Olyan emberek is vezetnek veszélyesen, akik tökre nem stresszelnek vezetés közben.


Nem hiszem, hogy az anyuka, aki most ráhajtott a sínekre, mikor jött a vonat, stresszelt.

2022. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Termèszetesen van ilyen. A legjobb amikor be is ismered. Párom is ugyan így van rzzel, kèrdeztem 1-2*, nemet mondott. Nem nyaggatom ez miatt. Semmi gond nincs ezzel... A legrosszabb a pánikolás... Ezt miatt hamar csattanhatsz is, vagy rosz döntèst hozol...
2022. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Közlekedők 3/4-e.
2022. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam volna elképzelni magamról, hogy vezetek, valamiért mindig ódzkodtam tőle. Aztán (1 éve, én is épp 29 éves koromban), és legnagyobb meglepetésemre imádok vezetni!


Pont én is ettől tartottam, hogy majd félni fogok, meg hogy nem nekem való, de ezt addig nem tudhatod, amíg ki nem próbálod. Azért egy parkolóban tologatni ide-oda az autót nem ugyanaz.

2022. nov. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

*egy éve belevágtam

bocsi, ez kimaradt 😅

2022. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Oldfire ***** válasza:
Persze, hogy van. De egy, kettő próbálkozás után még nem biztos
2022. nov. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Senior Séf ***** válasza:
61%

" Rengeteg dologra kell figyelni "

Pontosan a női agy az, ami képes egyszerre több dologra teljes kapacitással figyelni. A férfiagy problémamegoldásra termett, mi csak egy dologra tudunk egyidőben koncentrálni. (De azt aztán kitartóan, ha kel, akár napokig is.)

2022. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%
Sajnos, nagyon sok olyan ember van, akinek nem lenne szabad autót vezetni.
2022. nov. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Nem minden nő tud egyszerre több dologra figyelni azért, mert a többség igen.
2022. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!