Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokan miért kérkednek a...

Sokan miért kérkednek a karrierükkel, fizetésükkel, miért gondolják azt, hogy az náluk kevesebbet ér és lenézendő aki náluk kevesebbet ért el?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mert buták és kamuznak… akinek van mire az titkolja;)
2022. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Haha vicces... viccesek a rosszindulatu hozzaszolasok... en iskulfoldon dolgozom nem keves penzert es en is elszoktam mondani itthon , hogy mennyit kerestwm akikkel vagyok olyan kicsit bizalmas kapcsolatban... es aki irigy ram, az bizony mond olyanokat, h lenezo a stilusom, vagy kerkedem a penzemmel, holott csak o irigy. Nem birha lenyelni h dokra vittem, tobbre vittem mint o.

Vagy csak szimplan orul neki mert szamara is hihetetlen h ennyit keres, ez neki ujdonsag... nem azert " dicsekszem" a fizummal a barataim elott, mert en erzem magam elnyomva elottuk es van kisennsegi komplexusom.. hanem mert szamomra is meghokkento, hogy uristen ennyi penz , ilyen rovid ido alatt...

De egy baratnom sem tenne semmit , hogy konnyebb legyen az eletuk... csak irigykednek

2022. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én régebben hajléktalan voltam és az emberek megaláztak, lenéztek a városban, azt mondták soha nem fogom semmire sem vinni. Most visszaköltöztem. Tanárom meglátott majd kiesett a szeme a helyéről és emlékszem pár éve, amikor még csak Angliában takarítottam, akkor is összefutottam vele és azt mondta lenézően: jó nagy karriert futottál be. 19 éves voltam… azóta már saját takarító cégem van. Nem szoktam kérkedni a vagyonommal, de bevallom az új audi azért van, hogy bámuljanak csak az emberek. Hogy lássák azt, hogy én kitörtem a nyomorból, mert előtte sokan megaláztak, köztük a saját családom is. Az sem érdekel, hogy irigyek, sőt kifejezetten jól is esik, ha irigykednek az életemre és ezt nem csak a pénzre értem, hanem a házasságokra és a családomra is. Hogy körülöttünk mindenki elvált már csak mi nem. Különben meg mindenki előtt ott van a lehetőség, hogy legyen belőle valaki. Egyébként a barátaimnak sosem teszem a fejemet, hogy mennyi pénzem van. Nem szoktam beszélni az anyagi dolgokról, persze mások előszeretettel szeretnek turkálni a zsebembe, de én akkor sem szoktam elmondani senkinek sem, hogy konkrétan mennyit keresek, hol voltam utazni, mennyibe került az autó stb…
2022. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Manapság már inkább ott tartunk, hogy a sötét, iskolázatlan, lusta proliknak akkora a pofája nincs egy ház, mert mi az, hogy te hosszú évekig tanultál és küzdöttél, hogy jobban élj. Bezzeg ők, a sz ros szakmunkásképzőjükkel...
2022. okt. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!