Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Féletékeny lehet egy barátnő...

Féletékeny lehet egy barátnő emiatt?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?

Ugyan most nincs barátnőm, de ha a jövőben lesz, zavarhatja őt, hogy ha a vállamra van tetoválva egy lány portréja? Szó sincs exről, csak egy színésznőről, akit nagyon kedvelek. Elsősorban lányok válaszát várom, mégis csak ők tudnak őszintébb választ adni.



2022. aug. 26. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint zavarna, de én eléggé önbizalomhiányos vagyok, amiből következik a féltékenység is sajnos. De remélhetőleg nem ez az átlag, én csak saját magamból kiindulva tudtam erre válaszolni.
2022. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
De egyébként gondolj bele fordítva. Ha te összejönnél egy lánnyal, akire egy férfi van tetoválva, akit nagyon kedvel, zavarna?
2022. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne egy pénisz a vállamra tetoválva, zavarna? Szó sincs exről, csak nagyon kedvelem :D


Ez nem féltékenység kérdése szerinem. Ha valakit zavar, az nem fog összejönni veled. Akit nem zavar, az meg igen. Csináltass köré még egy csomó tetkót, és akkor nem lesz kiemelkedő a női arc, így kevésbé lesz zavaró :)

2022. aug. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Hármasnak igaza van, tetováltasd tele magad mindenfélével, az amúgyis bejövős :P
2022. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Engem zavarna. Nem is feltétlenül féltékenységből, hanem mert egészségtelennek, creepynek és gyerekesnek tartanám az ilyen szintű rajongást.
2022. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny nem lennék, de zavarna.
2022. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom... Én is nagyon önbizalomhiányos vagyok, de talán nem zavarna. Ha a párom most találná ki ezt, akkor zavarna, de ha eleve úgy jönnék össze valakivel, hogy már megvan neki ez a tetkója, akkor nem.

Egyébként van ismerősöm, neki az alkarján van egy női arc, aki félig egy kitalált karakter (Alice Csodaországból), félig pedig egy énekesnő inspirálta, rá is hasonlít. Most mondjuk 8 év után pont szakítottak a barátnőjével, de nem zavarta a lányt.

Egyébként én is gondolkozom rajta biszex lányként, hogy magamra varratom ugyanannak az énekesnőnek a nevét egy szívben (nem egyszerű szív, több köze van az énekesnőnek hozzá, mint csak annyi, hogy szeretem őt). Megkérdeztem a páromat, hogy zavarná-e, azt mondta, hogy nem.

2022. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Páromnak vmelyik horrorbol van talan egy apaca.

Meg egy rakat ferfit látok hasonlo pl.mária(?) arctetkokkal.


En ugy gondolom ez vmi divat vagy vonal.


Baratom neha meg azt mondja hasonlit is rám. Na engem inkabb EZ zavar hogy egy ronda ratyi demont hasonlit hozzam.

2022. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na megpróbálok egyben válaszolni az egészre akkor.

Először is ilyen primitív válaszra mit írjak, hogy ha ezt írják, hogyha mi lenne ha egy f*sz lenne rátetoválv... na azért ez korántsem olyan, nem is értem minek válaszoltál.

Engem különösebben nem zavarna, ha a barátnőm Johnny Cash, vagy Frank Sinatra tetkóval rendelkezne. És ha férfi? Ő érte rajong és kész, attól még nem csal meg vele. Van már pár tetoválásom, ebből kettő portré, de mindkettő férfi. Az egyik a kedvenc színészem, a másik a kedvenc énekesem.

Szóval nem önmagában lenne a vállamon, hanem azért körülvenné néhány tetoválás. Van még pár ötletem.


Az értelmes válaszokat azért köszönöm!

2022. aug. 26. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Miért is zavarna?
2022. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!