Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnének barátaim?

Hogy lehetnének barátaim?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Otthagytam a középiskolát így onnan nem maradt meg 1 barátság se. Az általános iskolás osztálytársaim másabbak mint én.

Munkahelyen többnyire idősebbekkel dolgozom.

Olyan barátokra vágynék, akik átjönnek fecsegni. Vagy éppen én hozzájuk..

Elmegyünk sétálni, hülyéskedni, fagyizni, strandolni, moziba stb

Lány barátokat szeretnék. Badoo-n próbáltam. Leszbikusok találtak be.. mindig álmom volt egy olyan barátnő akivel olyan a kapcsolatom mintha a testvérem lenne. Szerelmi tanácsokkal látjuk el egymást, elárasztjuk a médiát közös képekkel, bulizni járunk, edzeni.. lazulunk..

Az olyan lányoknak mint én mindig van egy ilyen barátnője.. laza vagyok, vidám, pörgős.. lelkiszemetesnek jó vagyok, de szeretek én is beszélni a problémáimról. Odafigyelek a külsőmre mint pl van körmöm pillám stb. Az ilyen lányok együtt teszik ki a party képeket meg ahogy strandolnak. Folyton együtt látom őket.

Nekem miért nincs ilyen?

Nagyon magányosnak érzem magam. Egy szakítást se élnék túl ilyen magányosan. Semmi lelki problémát. Nincs ki feltámaszt. Nekem is szükségem lenne valakire akit támogatok lelkileg.



2022. aug. 25. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyileg merre vagy?
2022. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
68%

Mert te nem olyan vagy mint ők, az , hogy hiányérzeted van pont miattuk, nem helyes.

Bár így huszonévesen a munka-robot világában nehezebb ezen változtatni, ha most akarod elkezdeni a "szuper "társasági életet .

Tali a szökőkútnál

-Romeo

2022. aug. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Veszprémi vagyok.. ha ez számít valamit
2022. aug. 26. 05:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!