Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki mondja a szomszédasszonyára a negatív dolgokat, közben meg a s...gét nyalja?

Figyelt kérdés
Felnőtt nőről van szó, negyvenes, azt hittem, barátnők vagyunk.

2022. jún. 22. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
19%

Szó szerint érted a s*gnyalit?

Amúgy összesítve ne akadj nagyon ki ezen, mert ez amolyan magyar hungarikum csak.

2022. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem szó szerint. Csak pl. nekem elmondta, hogy miért nem érzi jól vele magát, miért nyomasztó neki a társasága (mert beképzelt, mert tökéletesnek hiszi magát, mert nem segítőkész semmiben).

Erre megyek kocsival a házuk előtt, és pont vihorászva szállnak ki a kocsijából (bevásárolni voltak együtt).

2022. jún. 22. 18:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kepmutato.

Sose bizz olyanban, aki valakit szid elotted. Mert az utan teged fog szidni masoknak.

2022. jún. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a szomszédasszonynak azért nem mondja a szemébe mert tudja hogy felkenné a falra mint a matricát:P
2022. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Erre én is gondoltam, hogy neki pedig rám mondja.

2022. jún. 22. 20:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy ha nekem nem szimpi, akkor nem bratyizok vele. Tehát miattam lakhat itt mellettünk (vagy szemben), nekem levegő.
2022. jún. 23. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok, nem megy a ketszinuseg. De nem mindenki egyforma, most nar legalabb tudod, hanyadan alltok...🤷🏼‍♀️
2022. jún. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!