Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi visz rá egy szülőt arra,...

Mi visz rá egy szülőt arra, hogy egyedül hagyja a 2 éves gyerekét a Balatonban?

Figyelt kérdés

Itt a hír, amit egyszerűen nem értek. Felfoghatatlan. A kutyámat sem hagynám egyedül a vízben, nemhogy a gyerekemet.

Bár nekem még nincs gyerekem, szóval világosítsatok fel kérlek, hogy történhet ilyen.


[link]


2022. aug. 8. 14:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Másodfokúnál már tilos bemenni a vízbe, ha pedig bent vagy, akkor mielőbb ki kell jönni!
2022. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
62%
Mivel csehek voltak lehet nem értették hogy miről van szó bár ha látták hogy mennek kifele az emberek a vízből mert nyilván ment mindenki kifele akkor nem tudni miért maradtak mégis benne.Pálcát kár felettük törni mert elég bűntetés ez nekik hogy meghalt a kislányuk!
2022. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

10-11. Balatonlellén a strandon tömegek voltak a vízben. Meleg volt, a viharjelző egész nap másodfokú viharjelzést mutatott a nagy szél miatt, nem úgy, mint mikor egy szélmentes időszak után tényleg lecsap a vihar és szaladni kell a strandról.

Az egyszeri strandoló honnan tudná, hogy mit jelent a viharjelzés, vagy miből tudná, mikor csak azt látja, hogy a túlparton villog valami? Nincsenek felvilágosító táblák, nincsen hatóság, ami kiküldené az embereket a vízből.

2022. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Na igen 13-as de könnyebb ítélkezni meg okoskodni meg lepontozni tudod:)
2022. aug. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
15%
Nem tud elborulni, hisz folyamatosan fogom. Ha nem, akkor sem borul, mert amint megindul már megfogtam ezer éve.
2022. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
15. Kivéve akkor, mikor téged borít le a hullám a lábadról.
2022. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#16

Elég baj az, ha valaki képes bemenni egy 2 éves gyerekkel úgy a vízbe, hogy akkorák a hullámok, hogy még egy felnőtt embert is felborítanak.

2022. aug. 8. 17:54
 18/24 anonim ***** válasza:
24%
Pont azokkal történnek rossz dolgok, akik hajlamosak mások felett pálcát törni, nem értik ez hogy történhetett meg mással, velük ez biztos nem történhetne meg stb. Akit az élet már megtanított egy kis (jó értelemben vett) alázatra, az tudja, hogy bárkivel megtörténhet ez. Mindenki emberből van, vannak olyan pillanatok, amikor kikapcsol az önvédelmi, túlélési reflex és ott a baj.
2022. aug. 9. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

"Pont azokkal történnek rossz dolgok, akik hajlamosak mások felett pálcát törni"


Ó nahát, erről valami statisztikát mutass már nekem :D

Pl én mindig kivagyok akadva azokon a "gazdikon" is, akik szilveszterkor nem képesek vigyázni a kutyájukra, elszöknek, aztán meg sír a szájuk, hogy a pici kutyám így meg úgy. Az én kutyám 14 éves, mindig vigyáztam rá és amíg él vigyázni is fogok, soha nem szökött el, pedig az elméleted szerint pont velem kellett volna, hogy megtörténjen, hiszen mások felett pálcát törtem :)

2022. aug. 9. 08:33
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Milyen ember az, aki más nyomorán csámcsog és feleslegesen provokál?
2022. aug. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!