Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem volt ez a mai nap...

Csak nekem volt ez a mai nap ilyen kimagaslóan gyász?

Figyelt kérdés
Milyen volt a napod? Miért?
2022. márc. 30. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
nem volt jó, egyik nyugdíjas elkezdett velem kötekedni a lépcsőházunkban hogy a házban nem lehet kutyát tartani, csak a többi lakó engedélyével. Nem tudta felfogni hogy nincs kutyám, soha nem is volt.
2022. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Tegnap esti két chilis csülkös bab után reggel volt a wc-n egy kemény fél órám, pár prüszkölés után jött kettő reccsenés majd egy durranás.

Ma délután már mentem fehér festékért, mert a fehér fal enyhén barna szitanyomott lett.

Segítőkész volt az eladó, lemosható festéket ajánlottak.

2022. márc. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Megfáztam, elnéztem egy emailt, ami miatt rossz helyre mentem, egyetemen bukásra állok az egyik tárgyamból. :D

Nyilván lehetne rosszabb, de nem az én napom volt a mai.

2022. márc. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

2-es!

Te állat!

Kólát is kiköptem a röhögéstől.

2022. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hmmm, szerintem egy afrikai bányában rohadó embernek rosszabb napja volt nálad. Gondolj erre. Mármint, hogy mindig van lentebb.
2022. márc. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!