Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyász? Ki meddig gyászol??

Gyász? Ki meddig gyászol??

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem Édesapàmat, hirtelen hagyott itt minket. Nagyon megviselt a halála. De látom, hogy mások, vígan elvannak. Ilyen olyan bulikba mennek el. Én meg mosolygós képet se tudok ilyenkor felrakni a Facebookra. Tudom nem ruha teszi az embert, de próbálok feketébe járni, de látom hogy mások piros sárga. Másnak hogy hogy ennyire könnyű? Nekem majd megszakad a szívem.
2022. jan. 23. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szerelmem halt meg 8-10honap kellett hogy feldolgoztam es a depressziobol kijöttem, de meg most is havi szinten sirok

(ferfi vagyok)

2022. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más a gyász, és attól is függ, mennyire kötődtél az elhunythoz, illetve van, aki tartja a hagyományokat, van, aki meg úgy van vele, hogy a szívében gyászol, nem kifelé. Te ne másokhoz igazodj, senkihez ne hasonlítgasd magad, csak arra figyelj, hogy a gyász miatt ne ess depresszióba, mert az élet megy tovább, ha esetleg szakember segítsége kell a gyászmunkában, akkor pedig ne érezd cikinek. Részvétem édesapád miatt, majd az idő elrendezi, ne siettesd, érezni fogod, mikor tudsz továbblépni.
2022. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is részvétem kedves kérdező. Múlt év tavaszán, vesztettem a nagyszülőmet, aki felnevelt. Az első 3hónap borzalmas volt,de sokat segítettek a barátaim. Rengeteget sírtam, és a mai napig szoktam miatta. Teljesen normális dolog, hogy nem tudsz mosolyogni, el kell telnie pár hónapnak, támaszkodj a szeretteidre,barátaidra. Kezdj bele valami igazán új dologba, mikor picit erősebbnek érzed magad.(nekem bevált) Tudom ez most hihetetlennek tűnik, de az idő mindent megold. Az, hogy ki meddig gyászol egyén függő mindenki másképp éli meg és dolgozza fel. Gyászolj nyugodtan, ez természetes, a többi emberrel ne foglalkozz, csak magaddal. Járj nyugodtan feketében ha úgy gondolod.
2022. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem gyászolok.
2022. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!