Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdekel nagyon sok dolog?

Miért érdekel nagyon sok dolog?

Figyelt kérdés

Igazából lehet hülye és troll kérdésnek fog tűnni. Tehát az a kérdésem, arra vagyok kíváncsi, hogy miért tud érdekelni szinte minden amit el tudtok képzelni.

Néha el gondolkodom mivel szeretnék foglalkozni, ha oda jutok. Egyelőre szakmát tanulok, ami határozottan érdekel. Viszont mellette megannyi dolog érdekel még és úgy érzem, hogy, ha lehetne se tudnék választani.

Betudható ez annak, hogy még csak 17 éves vagyok?



2022. márc. 4. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Mert 17 éves vagy. 17 évesen sok olyan dolog van ami izgalmasnak tűnik.

Sok céltudatos, törekvő, lelkes tini van.

A másik meg 17 évesen ritkábban jelen meg a depresszió mint betegség.

Legtöbbször van az embernek kedve élni 17 évesen

2022. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pont ezen gondolkoztam a napokban... Elindultam úgymond egy irányba, de közben olyan sok dolog megtetszett🤷‍♂️

Még mindig tetszik az amit választottam, de nem akarnám életem végéig azt csinálni, mert tetszik más is és azt is ki akarom próbálni. Most egyszerre 5 terület is van, ahol szívesen dolgoznék.

18/f

2022. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!