Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hotelekben és wellness hétvégé...

Hotelekben és wellness hétvégéken milyen szenvedéseket pihennek ki az emberek?

Figyelt kérdés

Az a sok stressz amit ilyen helyeken pár százezer forintért ki lehet pihenni, az honnan, miből és miért ered az emberek életében?


Ha nem volna stresszes az életük és munkájuk akkor lehet nem is vágynának hotelekbe és wellnesezni hogy kipihenjék mert nem volna mit?



2022. febr. 17. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem amíg nem volt "stresszes" az életem is vágytam ilyen helyekre.

Jobb a jacuzziban pihenni és kényelmes helyen ,szép környezetben mint otthon punnyadni a tévé előtt.

Most már van egy 6 hónapos kisfiam, most már van is mit kipihennem 🤣

2022. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


de az otthonod is nyilván szép és kényelmes nem?

2022. febr. 17. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem elsősorban a "szenvedések" kipihenése itt a lényeg, hanem az utazás, környezetváltoztatás, hétköznapokból való ideiglenes kiszakadás. Hiába szép az otthonod, azt neked kell takarítani, rendben tartani, fizetni a rezsit, stb. A wellness-hotelben meg csak rajoskodsz. :)
2022. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Elég irigységszagú ez a kérdés.. Engem például nem érnek olyan nagy stresszek és szenvedések amiket ki kéne pihennem, de ettől még szeretek elmenni kikapcsolódni, imádom a környezetváltozást. Nem hotelbe járok, hanem hangulatos helyi kuckókat foglalok, wellnessbe se járok de ez tök ugyanaz a kategória, ugyanúgy kikapcsolódás csak épp más helyen. Szép és kényelmes az otthonom, de marha unalmas lenne mindig csak ugyanazokat a falakat látni. Utazni számomra a legjobb dolog a világon.
2022. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem időnként stresszes de sose vágytam ilyenekre, inkább valami északi országban egy kis sátras stoppos, campervan-os kaland...az jobban kiszed a mindennapokból.


Általában akik nagyon merev körülmények közt dolgoznak, tehát ha szarul vannak h anem melózni kell, nekik vna ilyen vágyuk hogy had csinálják a nagy semmit...

2022. febr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én például csak és kizárólag otthon tudok pihenni, értsd otthon töltődik csak az akksi.

Ráadásul az idegen helyen alvás számomra minden körülmények között komfortzónából való kilépés és így fárasztó.

Tehát én például biztosan otthon maradok, ha pihenés kell.


Viszont az embereknek kellenek az élmények, kinek több, kinek kevesebb. Ezért mennek el.

Kifejezetten érdekli az adott hely és/vagy kell az élmény.

2022. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

10 pontos kérdés:).

Vannak, akik "Mert én megérdemlem" alapon mennek csak, mert van manijuk. Vannak, akik tényleg kifáradtak, annyit dolgoztak: fizikai munka, szellemi munka, stb.

Vannak a vállalkozók, akik állandóan a manit hajtják, így amiatt fáradtak ki.

2022. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szellemi, fizikai megterheléseket, vagy ezeket együtt. Mindenkinek más a terhelhetősége, stressztűrőképessége, de ugyanannyira szüksége van a pihenésre, ami ilyen formában nyilvánulhat meg.
2022. febr. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!