Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kollégák előtt fürdőruhában?

Kollégák előtt fürdőruhában?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,gyakornok sgy nagy cégnél. Holnap megyünk csapatépítőre és lesz wellness is.

Ti levetkőznétek bikinire a kollégáid előtt? Ott lesznek a 40 éves vezetők is..nem tudom,nekem ez fura. Kedden meg üljek be az irodába miután hétvégén egy szál bikiniben jelentem meg előttük.

Szóval nem igazán szeretnék wellnessezni. Ez bunkóság?

Ti levetkőznétek ilyen esetben kollégák előtt?

21L



2021. okt. 29. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem simán,nem azért mentek wellnesbe,hogy egymás testét nézegessétek.
2021. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nyáron a strandon volt melletünk egy kb 10 fős társaság. Csapatépítőn voltak ők is a beszélgetés alapján. Elég jól érezték magukat, nem feszengtek. Elég vegyes volt a társaság egyébként, kor, alkat és nemek szerint is.
2021. okt. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
A fürdőruha nem jelenti azt, hogy meztelen vagy. Takarja azt, amit takarnia kell. Jobb résztvenni a csapatépítésen, mint kimaradni belőle. Még jól is érezheted magad. 21 évesen nem kéne ilyen konzervatívnak lenned!
2021. okt. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
89%
Pont azért vannak ezek a csapatépítők, hogy az irodában normálisnak mondott formális, rideg kapcsolatokat egy kicsit felpuhítsák. De egyébként ha bizonytalan vagy, kérdezz meg más női kollégákat, hogy szoktak-e wellnessezni, mit csinálnak ilyenkor.
2021. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy nem jó ötlet. Én értem, mire gondolsz. Nem vennének komolyan utána.
2021. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Simán. A fürdőruha takarja azt, aminek takarva kell lennie. Innentől kezdve no para.
2021. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy furábban néznének rád, ha nerc bundában állítanál be a wellness központba.
2021. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Ja persze...Én régen az alakom miatt nem akartam strandra menni. Hívő táborban voltam, ifjúsági tábor volt. Fél órás prédikációt tartott nekem egy testvér, hogy nem lehetek ennyire testies, senki nem azt fogja nézni, hogy nekem milyen alakom van. Borzasztó sovány voltam és semmi mellem.

Nagy nehezen rászántam magam a strandolásra. Aztán meg hallottam, ahogy összesúgnak a hátam mögött a cseppet sem testies testvéreim, hogy milyen rettenetesen sovány vagyok.

Tényleg az voltam, de a fene se akarta, hogy ezt lássák és még beszédtéma is legyek, pont ezért nem akartam levetkőzni. ÉLetem legkellemetlenebb élményei közt ott van.

Ez volt egy hívő keresztény táborban.

Ennyit arról, hogy mennyire nem fogják a negyvenes kollégák megbámulni egy csinos csaj fürdőruhás alakját...

2021. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Még meztelenre is.
2021. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

20 évesen egy próbanapon irodai munkakörben az volt a legfontosabb, hogy az addigi jelöltek közt az én fenekem a legjobb... 30-as, 40-es pasik dolgoztak az irodában.

Borzasztóan kellemetlen volt, nem is mentem vissza többet.

2021. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!