Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kollégák előtt fürdőruhában?

Kollégák előtt fürdőruhában?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok,gyakornok sgy nagy cégnél. Holnap megyünk csapatépítőre és lesz wellness is.

Ti levetkőznétek bikinire a kollégáid előtt? Ott lesznek a 40 éves vezetők is..nem tudom,nekem ez fura. Kedden meg üljek be az irodába miután hétvégén egy szál bikiniben jelentem meg előttük.

Szóval nem igazán szeretnék wellnessezni. Ez bunkóság?

Ti levetkőznétek ilyen esetben kollégák előtt?

21L



2021. okt. 29. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
te biztos kurvára élveznéd a szitut, ahogy a negyvenes kollégáid is
2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

Társaságtól függ.

Elsülhet jól és rosszul is.

De ha kihagyod, az is.

2021. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
78%
Hát értem a problémát. Én 20 éves lány vagyok és csak férfi kollégáim vannak. A legtöbb 30-as, de van pár velem egyidős is, akik ráadásul közeli ismerőseim/barátaim az egyetemről. Van olyan is, aki tanít/tanított/tanítani fog. De a viszony baráti, és biztosan nem akarnám kihagyni. Tuti elmennék és igen, valószínűleg feszengenék egy kicsit az elején, de értelmes társaság és nem lenne belőle gáz szitu. Csak az én önbizalmam nincs ott, ahol kellene.
2021. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

Biztos nem mennék el.

Ha igen, akkor meg nem veszek fel fürdőrucikát. Amúgy sem megyek nyilvános vizekbe mások testnedvébe mártózni.

2021. okt. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Hát én biztos nem flangálnék bikiniben kollégák előtt, eleve csapatépítőre sem mennék. Vagy ha mennék is nem vennék fel bikinit. Rúgjanak ki ha nem tetszik, engem ne lesegessenek meg pofázzanak ki.
2021. okt. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nenrég voltam csapatépítőn, de a wellnesst kihagytam. Sok a férfi kolléga ilyenkor akar csajozni, plusz végigmérnek, ha akarod, ha nem.
2021. okt. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!