Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha lenne lehetőséged teljesen...

Ha lenne lehetőséged teljesen új életet kezdeni, újjászületni egy tetszőleges testben, bevállalnád?

Figyelt kérdés
Teljesen nulláról indulnál, tiszta lappal. Emlékeznél előző életedre, így nem követnéd el ugyanazokat a hibákat, mint akkoriban. Okosabb és bölcsebb lennél. Ha választhatnál, férfiként, vagy nőként születnél újjá? Melyik országban, milyen családban élnél szívesen? Cserébe viszont ez az életed teljesen kitörlődne, a jó és rossz dolgok is. Állatként is újjászülethetnél, ha azt szeretnéd, akkor mi lennél?

2022. febr. 13. 21:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én inkább halott lennék, sok szomorú dolog ért, és emiatt nem akarnék mégegy életet, hiába én választanék, hiszen akkor is biztosan meg lenne a magam baja abban az életben is, plusz még emlékeznék mi történt a mostaniban és nem tudnám jól érezni magamat, ahogy most sem. Ha valami mégsem adatna meg nekem az úgymond jobb életben itt meg igen, akkor folyton csak összehasonlítgatnám legyen bármilyen kis dolog. Én úgy vagyok vele, hogy elég a mostanit végig szenvedni aztán vége. :(
2022. febr. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem élnék a lehetőséggel. Nem tudom hogyan lehetne ennél jobb életem. Kifejezetten boldog vagyok, nem szeretném újrakezdeni. Meg itthagyni minden szerettemet.


Persze egy kérdés: ha mindenre emlékszem ebből az életből, vinném magammal a tudást is? Pl újraszületnék úgy, hogy tudok mindent, ami kell egy matematikus phd-hoz? Vagy úgy, hogy több nyelvet tudok vagy profi zenész vagyok? Mert akkor a hecc kedvéért újraszületnék szívesen. Na nem most, hanem 60-80 év múlva, ha leéltem ezt az életem.

2022. febr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, nekem erre lenne szükségem.
2022. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én szívesen újrakezdeném, de a mostani életemet még egyszer, és kijavítanám a hibákat.
2022. febr. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem születnék újra. 1) a testemmel nincs problémám, az arcvonásaim is relatíve szabályosan, kicsivel az átlag feletti külsőm van. 2) nehéz anyagi körülményeimből feltornásztam magam viszonylag jómódba, elégedett vagyok, mert más hátrányaim is voltak. 3) Abba az országa költöztem, ahol szeretek élni, nem kell ehhez újra születni. 4) Autista vagyok, de ettől vagyok az, aki. Most már nem változtatnék, mert minden úgymond hibám ellenére volt egy igaz barátom (meghalt), megnéztem a legtöbb helyet, amit akartam, találtam egy szerető párt, aki elfogad, van egy biztos munkám, a hibáim, múltbeli tévedéseim pedig hozzám tartoznak, nem szégyenlem őket.
2022. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen. Nem igazán haladok a jelenlegi életemben, párkapcsolatilag katasztrófa, nem vagyok egészséges sem, sőt, 40% eséllyel rákom is van.


Nőként születnék újra, leginkább Svájcban, de Ausztria, Németország is szóba jöhet, esetleg Svédo, Finno, Dánia.

Lehetőleg élsportoló, úszó szeretnék lenni.



29N

2022. febr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Nem akarok nyavalyogni, de szerintem igazságtalan, hogy ebben az életben nem lehet tiszta lappal kezdeni. Szeretnék visszalépni a "Start" mezőre és előlről kezdeni mindent.
2022. febr. 15. 09:20
 28/31 anonim ***** válasza:
50%
27. Csak ne itthon,ebben a foschban úszó országban tedd :)
2022. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Szerintem valami nyugati országban, vagy ha Magyarország akkor Budapesten. Esetleg Olaszország, Spanyolország, Amerika, azon belül Nem York.
2022. febr. 15. 17:35
 30/31 A kérdező kommentje:
28: Vagy valami mediterrán éghajlatú, gazdag országba. 😊
2022. febr. 15. 17:39
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!