Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzelmi evésben szenvedek....

Érzelmi evésben szenvedek. Mit tegyek?😔 szomorú vagyok most is, és azon gondolkodok, hogy megkellene ennem.

Figyelt kérdés

Tudom nem segít a boldogságomon, de ha megeszem mégis megnyugtat, majd mindig jön a bűntudat. 😔

Hogyan kell ezt kezelni?

Szomorú vagyok. Nem látom az élet ertelmét. Van barátom, de nem érzem, hogy szeretne/velem tervezne.

Családom nincs. Barátaim sincsenek.

Nem erzem jól magam. Nem látom a kiutat. Kevés az energiám az élethez.


2021. dec. 30. 22:49
 1/5 A kérdező kommentje:

Ma ettem 150g sonkát. Sajtos stanglit. Kávét. Kakaós csigát, mézeskalácsot.

Amúgy nem vagyok kövér. Egyenlőre. 56kg.

2021. dec. 30. 22:51
 2/5 anonim válasza:

Vannak napok hogy én is így vagyok,de ezzel szerintem nincs is gond.

Vannak fent youtubon is tök sok kardiós meg ugrabugrálós edzős videók esetleg próbáld ki és akkor annyira N is gáz ha többet eszel mert lemozgod,meg nem tudom nekem utánna az étvágyom is normálisabb nem találok össze vissza

Meg energikusab is leszel utánna csak nehéz elkezdeni de haár benne vagy akkor már könnyebb

2021. dec. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem nem tálalok össze vissza hanem azt akartam hogy nem zabálol össze vissza,csak átírta :D
2021. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit tegnap ettél nem sok, viszont egészségtelen.


Minden fejben dől el! A te döntésed, hogy mit választasz! Egyedül csak te tudsz értelmet adni az életednek. Pároddal se ártana beszélgetni. Ha valami nem tetszik, változtass. Kajával kompenzálni és önmagadat sajnáltatni nem vezet sehova.

2021. dec. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tizóraira többet eszek.
2022. jan. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!