Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnátok segíteni, hogy mi...

Tudnátok segíteni, hogy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Néha minden előjel nélkül rám tör olyan érzés mintha mindenki utálna szó szerint az összes ember akivel kontaktusba kerülök, barát, család bármi.

Szerintem lehet, hogy valójában nem utálnak mert ugyanúgy viselkednek mint általában de ilyenkor elég annyi ahhoz, hogy így érezzem magam, hogy keveset ír beszél az illető, másnak érzem a hanglejtését, vagy csak annyit mond, hogy oké például és ő nem tehet róla de úgy érzem mintha utálna.

Ilyenkor depis hangulatom is szokott lenni, kilátástalannak látom a jövőképemet, nem is akarok emberek közt lenni csak egyedül szeretnék lenni ilyenkor.

Ami azért furcsa mert ha ez nincs a szöges ellentéte vagyok ezeknek, olyankor imádok emberek közt lenni, optimista vagyok, fel vagyok pörögve, csomó ötletem tervem van, gyorsan is beszélek, mindig hülyeségeket akarok csinálni ilyenkor meg csak aludnék egész nap, sírógörcsöm is van ilyenkor máskor meg röhögök állandóan.

A két hangulatom közt eltelhet pár hét vagy akár pár nap mire megváltozik és sosincs semmilyen okom rá, hogy megváltozzon egyszerűen jön magától.

Ez mi lehet?



2021. szept. 20. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Bipoláris zavar, azaz mániás depresszió.
2021. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom az e, de ilyenkor nagyon szokott fájni a fejem meg szédülni is szoktam néha, hányingerem is van és semmi nem használ rá.

Mikor meg ez a jó kedvű hangulatom van semmi bajom

2021. szept. 20. 20:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!