Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltem ;hogy ha van 2...

Megfigyeltem ;hogy ha van 2 lánytestvér; akkor szinte mindig a fiatalabb; a hug; a fiatalabb a szebb; aki jobban néz ki. Ezt kb. 10bol 9x tapasztalatam; és ezt más ismerőseim is alá támasztották. Van ennek bármi féle tudományos alapja? Miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, én nem ezt tapasztaltam. Általában idősebb komolyabb, nyugisabb, normálisabb. A fiatalabb kiéltebb fejű, bulizós pitsah.


Általában (fiúknál is) mindig a kistestvérrel kivételeznek a szülők. Nekik minden el van nézve, meg van engedve, az idősebbel szemben szigorúbbak (gyerekkorában is azok voltak). Talán ezért is az idősebb az szebb, mert nem volt már középiskolás korában alkesz buli király. Őt megverték volna érte. A kistesó viszont megteheti, pénzelik is hozzá. Sok 20 éves egyetemista 35nek kinéz. Rendesen ráncos a szemük.

2021. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Nemcsak nincs, hanem a statisztikad sem all.
2021. nov. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
Én meg azt vettem észre, hogy 10/9 férfi testvérpárnál mindig az idősebbik f@rka a nagyobb. Az én kutatásom is reprezentatív ezek szerint?🤣
2021. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!