Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megfigyeltem ;hogy ha van 2...

Megfigyeltem ;hogy ha van 2 lánytestvér; akkor szinte mindig a fiatalabb; a hug; a fiatalabb a szebb; aki jobban néz ki. Ezt kb. 10bol 9x tapasztalatam; és ezt más ismerőseim is alá támasztották. Van ennek bármi féle tudományos alapja? Miért?

Figyelt kérdés

2021. nov. 7. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Van persze, a fiatal hamvas lanyok, mindig szebbek. Majd ha megoregszik, akkor o sem lesz mar olyan szep. Meg nyilvan az elso a prototipus, masodszorra mar gyakorlottabbak a szulok. 😂
2021. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk egyértelmüen nincs így, pedig a tágabb rokonságban rengeteg a két lánytestvér! A többségnél az idösebb a szebb.
2021. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%

Ezt én is észrevettem, és a pofátlan ismerősem vagy 20 éve a halálba is kergetnek vele, pedig sz*r érzés amúgy is, hogy mindig tesómhoz vagyok hasonlítgatva. Konkrétan emiatt jöttem el az ország túlsó végébe. Fejezzétek ezt be, jó? Kapunk elég agyvérzést az ilyen bunkó, sutyerák kommentek nélkül is.


- egy nővér

2021. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk nem így van.

Nővérem sokkal szebb és jobb képességekkel rendelkezik mint én.

2021. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

A fiatalnak valahogy könnyebb szebb lenni :d én is szebb voltam fiatalon.


29f

2021. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Mit értünk fiatal alatt? 20 évvel fiatalabb?
2021. nov. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

lehet 28 és 30 éves a kettő, akkor is igaz általában.

Tényleg érdekes. Viszont az első gyerek mindig a különlegesebb valamiben szerintem. Jobb tanuló, többre viszi, ilyesmi. A második mindig már egy fokkal bolondosabb, szebb, játékos. Viszont ez csak egy feltételezés és nyilván nem minden esetbe ilyen. Nem véletlen, hogy az idősebb hamarabb házasodik meg. Azért mert ő is megtalálta a párját.


És ez most csak mellékes, de volt egy lány aki szerelmes volt belém. Sajnos nekem nem tetszett egyáltalán. Rossz géneket kapott. De a huga az vuuuuhuuuuhu xD

Eszméletlen a leány.

2021. nov. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Mind2re tudok tobb peldat szoval nem torvenyszeru
2021. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Nalunk szerintem nem lehet igy kijelenteni. Teljesen mas karakterek vagyunk a tesommal. Szerintem o sokkal szerencsesebb alkat a hosszu labaival es hogy nem tud hizni, a haja is sokkal dusabb es az arca is nagyon szep. O viszont azt mondja irigyel mert nagy mellem van, es utalja hogy en szep orrot kaptam, o meg egy krumplit, es sminkelve en mutatok jobban.
2021. nov. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk a hugom szerencsésebb alkat, konkrétan magas, vékony, tennie sem kell sokat a bomba alakjáért. Nekem küzdenem kell, hogy súlyhatáron belül maradjak. Haja sokkal szebb, dúsabb.

Bőröm viszont nekem szebb és finomabb, arcvonásaim is harmonikusabbak.

Szóval ki tudja...

2021. nov. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!