Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mértékben osztassz meg...

Milyen mértékben osztassz meg dolgokat magadról a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 23:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szinte semmit nem osztok meg magamrol. Iskolas korom ota ugy erzem, hogy senki sem lenne kivancsi ram, szoval nehany evente frissitek egy profilkepet, hogy lassak az ismeroseim, hogy elek meg, de kb. ennyi.
2021. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Régen szinte mindent, de jól elkurtam, és éppen ezért már 4 éve szinte semmit max profil képet cserélek stb.
2021. szept. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Instagramon kívül semmilyen Social media felületem nincs már vagy fél éve,és ott sem civil formámban szereplek.
2021. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Semmit. 1 db profilkep. Családról semmi. Néha, negyed évente egy egy cuki vagy vicces videó, vagy kozerdeku ajánlás (pld építőipari szakember vagy csontkovacs).


Mindig is ilyen "minimalista" stílusban toltam, régen is.

2021. szept. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
Havonta 1 képet töltök fel magamról a napomba és profilképet csak évente, vagy félévente változtatok.
2021. szept. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Átlagosan 2 évente cserélek profilképet, egyéb fotókat és infókat viszont általában úgy rakok ki, hogy még az ismerőseim közül sem láthatja mindenki.
2021. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

Profilképet kb. 2-3 évente váltok, különben Facebook-on szó szerint semmit sem osztok meg. Instagram-ra kb. évente 1-2 alkalommal teszek ki egy kirándulós képet, azon sem látszom, és semmi több.

Nem is érzem azt, hogy az életem minden mozzanatáról be kéne számolnom, valamint kicsit feleslegesnek is tartanám.

2021. szept. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

20 évesen kb azt is kiposztoltam, hogy elrepült a légy - persze akkoriban még újdonság volt a fész, mindenki így nyomta. Vicces (meg néha ciki) visszanézni a 8-10 éves emlékeket.


Manapság leginkább a macskáimról pakolok fel vicces fotókat, meg egy-egy emléknek valót, nyaralás, ilyesmi, de van, hogy hónapokig semmit.

2021. szept. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Nem semmilyen adatot/infót/képet nem teszek ki/osztok meg, kínosan ügyelek rá.


Gyakorlatilag bármit az ember ellen fordíthat 1-2 jóakaró, sajnos láttam már ilyet.

2021. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Semennyire, szó szerint. 10+ éves profilkép, látható adat is minimális, nem postolok semmit. Tematikus csoportba kommentelek néha, de azt sem magamról.
2021. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!