Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen mértékben osztassz meg...

Milyen mértékben osztassz meg dolgokat magadról a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 6. 23:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Helyesírási hibákat nem rakok közösségi oldalra.
2021. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
Már semmit, instára is igen ritkán, Fb - ra szinte semmit. 10 éve még nem így volt, de már leszoktam róla.
2021. szept. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
33%

Névként csak a 2 keresztnevem van fent, semmi adat, még a lakhely sem. A profilképem 4 éves, de messziről vagyok rajta elfordulva, elég sötét kép, ha nem tudnám, hogy én vagyok rajta fel sem ismerném magam.

Néhány évente felteszek 1 képet a gyerekeimről - ha tényleg nagyon jól sikerült, de ezket is csak az ismerősök látják - akiket erősen szűrök.

De pl itt vagyok, ott nyaralok stb semmi nincs. Másnak sem engedem, hogy tegyen fel rólam képet (páromnak pl)

2021. szept. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
Magamról semmit. Évente 1-2* cserélek profil képet és ennyi. Néha még ősztől ezt azt,csoportokba szinte aktív vagyok azt ennyi
2021. szept. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Osztok*
2021. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%
Ami a munkámhoz hobbimhoz kell. A profilképen azok ismernek fel,akik ismernek. Rádiót gyűjtök, ezzel kapcsolatban teszek tartalmakat, illetve vállalkozóként az önreklám megy (na ez nem hatékony)
2021. szept. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Az idővonalamon nem osztok meg semmit, a napomhoz viszont néha szoktam kirakni dolgokat.

Instára kb 3-4 havonta rakok ki képet.

2021. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%
Semmit sem.
2021. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Magamról nem sok mindent. Van pár évente frissített profilképem + a lakhelyem (település), munkahelyem és az iskoláim meg vannak adva hogy megtaláljon aki keres, de ennyi. Ritkán posztolok, akkor se magamról.
2021. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!