Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önök hogy reagálnának ha az...

Önök hogy reagálnának ha az utcán ok nélkül megpofoz egy 60 év körüli néni?

Figyelt kérdés

Pont ma történt az eset, mikor mentem át az úttesten, egy idős néni csak úgy megpofozott. Kicsit meglepődtem, így nem tudtam hogy hogy reagáljak mikor egy idős nő megpofoz, így nem csináltam semmi hülyeséget, mentem tovább mintha meg sem történt volna. Persze ha önvédelemként visszaütnék, a rendőrök be is vinnének testi sértés miatt mert egy idős nőt nem lehet megütni bármit is csinál, mert egy rossz eséstől akár meg is halhat.


Ilyenkor ti hogy reagálnátok?


2021. aug. 6. 21:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Visszaadnám a pofont a vén szatyornak.
2021. aug. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Meg kell kérdezni, hogy miért csinálta. Ha bolond, ott kell hagyni. Ha nem, akkor meh kell ijeszteni .
2021. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Haverommal történt hasonló amikor harmadikosok voltunk, a boltban egyszercsak megfogta egy idősebb bácsi és elkezdett vele kiabálni, emlékszem először le voltam fagyva, aztán megdobtam fornettivel, majd mind a ketten kifutottunk a boltbol és hazafutottunk😂
2021. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Vissza nem ütnék, mert ilyenre ha csak ráfújsz, eltörik, és aztán te kapsz. De le lehet köpni, le lehet pisilni, el lehet küldeni az anyukájába, közben emlékeztetni is rá, hogy az már nem él, és ő se sokáig stb.
2021. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem ismerted meg sajat nagymamadat? :)
2021. aug. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Eléggé szép korban lehetsz te is, ha sikerült "lőtávolba kerülnöd", ott maradnod és még csak elhajolni sem sikerült a pofon elől.
2021. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
70%

Már miért ne lehetne megütni egy idős embert? Ő kezdte. Honnét tudnám, hogy milyen technikája van, lehet,hogy tanult verekedni, és olyat rámnyom, ha nem védem meg magam, hogy ottmaradok.. mivel én nem tanultam verekedni.

Ha idős, akkor viselkedjen is úgy, ne csapkodjon. A fogyatékosság, meg demencia, meg az összes többi ilyen szerintem tök felesleges itt, mivel attól még maga a tett , a pofon, megtörtént. Attól mert foggyos az öreg, attól még kevésbé fáj, vagy kevésbé kellemetlen? Nem.

Mindennek vannak következményei, viselje is őket a kis Bruce Lee.

2021. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nincs ra esely

kikerulnem

2021. aug. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!